Ferah Zeydan’dan yıllar sonra gelen aldatma itirafı!

Katıldığı ses yarışıyla tanınan Ferah Zeydan, akabinde Sinan Akçıl ile birlikte “Şarttır Şarttır” modülüne imza atmış ve ismini geniş kitlelere duyurmuştu. Daha sonra verdiği kilolarla isminden kelam ettiren Zeydan, uzun bir mühlet sonra tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2 Sayfa’ programında ortaya çıktı.

‘ALDATMA İTİRAFI’ ŞAŞIRTTI

Canlı yayında Justin Bieber’la hayatlarını çok benzettiğini bu yüzden onu çok sevdiğini söyleyen Ferah Zeydan, anlattığı aldatma öyküsüyle başta stüdyodakiler olmak üzere herkesi şaşırttı.

Sinan Akçıl’ın kelamlarını yazdığı ‘Yanlışız seninle’ müziğini okumak için stüdyoya girdiğinde duyguya giremediğini söyleyen Zeydan, telefonunda rastgele birine ileti atarak o dönemki sevgilisini aldattığını açıkladı.

“SANAT İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM”

“Sanat için her şeyi yapabilecek karakterde biriyim” diyen 27 yaşındaki genç müzisyen; yıllar evvel yaşananları şu sözlerle anlattı:

“Şarkıyı istediğim üzere okuyamadım. O anda telefonumda bir alternatif yarattım kendime ve oburuyla konuştum. Yedi yıl evvel oldu bu olay. Orda birinci sefer tertemiz bağımı kirlettim. Sonra stüdyoya girdim ve şarkıyı ağlayarak okudum”

“MUTLUYKEN İŞİMİ YAPAMIYORUM”

Pandemi devrinde kendini nasıl geliştireceğine çokça baş yorduğunu söyleyen genç isim, hayatının ilerleyen periyotlarında bağ yaşamama kararı aldığını açıkladı.

Zeydan, “Mutlu olduğumda işimi yapamıyorum. Ben genelde hüzünlü müzikleri o hisle okumayı seviyorum. Bununla ilgili hayatımda entrikalar yaratmaya başladım. Zira acı çektiğim vakit keyifli oluyorum. Bu bana işimde muvaffakiyet getiriyor” tabirlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ferah Zeydan’dan yıllar sonra gelen aldatma itirafı! için yorumda bulun

    Ferah Zeydan’dan yıllar sonra gelen aldatma itirafı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ferah Zeydan’dan yıllar sonra gelen aldatma itirafı! için ilk yorumu yapabilirsin.