Frutti Extra Bursaspor, 3 basketbolcusunun kontratını uzattı

Frutti Extra Bursaspor, ULEB Avrupa Kupası finalinde Virtus Segafredo Bologna’ya karşılaşacağı maç öncesinde Onuralp Bitim, Derek Needham ve Dave Dudzinski ile kontrat imzalamak için Barış Spor Salonu’nda imza merasimi düzenledi. İmzalar öncesinde konuşan Lider Sezer Sezgin, bugün İtalya’ya uçacaklarını belirterek, “Takımın değerli oyuncularıyla final öncesinde mukavele yenilememenin memnunluğunu yaşıyoruz. Kurulduğu günden bu yana Avrupa maksadı olan basketbol kadromuz şimdi dönem bitmeden yeni dönem için süratli başlangıç yaptı. Oyuncularımızla kontrat imzalaktan memnunuz. Yeterli bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Tüm Bursaspor topluluğuna güzel olmasını temenni ediyorum” sözlerini kullandı.

Kontrat imzalayan basketbolculardan Onuralp Bitim, “Güzel giden dönemin akabinde hem başarılı hem de memnun olduğu ekiple kontrat imzaladığım için memnunum. Başta Bologna finali akabinde Üstün Lig’deki play-off sürecinde büyük başarılara imza atmak istediklerini vurgulayan Bitim, “Büyük başarılara imza atarak bundan sonraki yıllarda daha emin adımlarla basketbolda bir marka olduğumuz herkese göstereceğiz. Bu imza hem benim, hem kulübüm hem de taraftarlarımız ismine güzel olur” diye konuştu.

Kadroda memnun olduğunu belirten Needham da, kentle ve teknik grupla çok güzel bir bağlantı yakaladığını söyledi. Kadroyla önümüzdeki dönemlerde da muvaffakiyetler yakalayacağına inandığını söyleyen Dudzinski, mukavelesini uzattığı için memnun olduğunu kaydetti.

Konuşmaların akabinde Onuralp Bitim, Derek Needham ve Dave Dudzinski’nin kontratlara imzalakrını attı. Merasimin akabinde Frutti Extra Bursaspor’lu idare, teknik heyet ve oyuncular İtalya’ya gitmek üzere yola çıktı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Frutti Extra Bursaspor, 3 basketbolcusunun kontratını uzattı için yorumda bulun

    Frutti Extra Bursaspor, 3 basketbolcusunun kontratını uzattı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Frutti Extra Bursaspor, 3 basketbolcusunun kontratını uzattı için ilk yorumu yapabilirsin.