Fuat Çapa: Çok olgun bir oyun oynadık

Kocaelispor’u 3-0 yenen Samsunspor’da maç sonu basın toplantısında konuşan Fuat Çapa, çok değerli bir 3 puan aldıklarını belirtti. 2. devrenin birinci 2 maçından da galibiyetle ayrılmanın memnunluk verici olduğunu lisana getiren Çapa, daha çok çalışacaklarını söz etti.

“Çok olgun bir oyun oynadık”

Kıymetli bir galibiyet aldıklarının altını çizen Fuat Çapa, “Karşılaşma beklediğimiz üzere geçti. Rakibin oyununu biliyorduk. Geçiş oyununda tesirli oyuncuları vardı. Topu bize bırakıp, kontraya çıkacaklarını biliyorduk. O formda başlayan müsabakada 1-0’a kadar daha net konuma girdik. 1-0 ve kırmızı kartın akabinde rahat oynadık. Kapanan rakibi açmak kolay olmadı. Vakit zaman bunu uygun yaptık. Ekibimi tebrik ediyorum. Çok olgun bir oyun oynadık. Skor ne gerektiriyorsa o denli oynadık. Gol yemeden maçı tamamladık. Grup savunması her geçen gün üzerine koyarak devam ediyor. Bu türlü giderse bizim için çok düzgün olacak. Ön taraftaki üretkenliği daha da arttırmamız gerekiyor. Bu ortada oyunculara 3 gün müsaade verdik. Müsaadenin akabinde eksikliklerimizi gidermek için çalışacağız” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fuat Çapa: Çok olgun bir oyun oynadık için yorumda bulun

    Fuat Çapa: Çok olgun bir oyun oynadık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fuat Çapa: Çok olgun bir oyun oynadık için ilk yorumu yapabilirsin.