Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi?

Beşiktaş Akatlar Spor ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul’da Beşiktaş Lider Adayı Fuat Çimen, oy verme süreçleri öncesinde genel şurada bir konuşma yaptı.

Beşiktaş Lider Adayı olmaktan onur duyduğunu söyleyen Çimen, “Başkanımız beni nezaketle sahneye davet etti ve ben de icabet ettim. Bu davranışım kimi çevrelerce eleştirildi. Ben bunu reddediyorum. Bu genel heyet iradesine ve Beşiktaş liderine hürmettir. Bu sıralarımıza iş insanlarımız, bayan üyelerimiz ve siyasetçilerimiz gelmiyor. Sonra lobimiz yok diye üzülüyoruz. Taraftar ve dernekler ayrılmış. Beşiktaş bir avuç elitistin değildir. Çok kuvvetli bir adaylık süreci geçirdik. Bizi destekleyen herkese şükranlarımı sunuyorum. 2 buçuk yıl evvel çıktığımız bu yolda onursal liderimiz Süleyman Seba’nın Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, ‘Kimsenin adamı olmayın’ kelamını şiar edindik. Kimsenin adamı olmadık. Yıllardır üzerinde çalıştığımız proje ve planlarımızı son 2 buçuk yılda olgunlaştırdık. Köprüden evvel son çıkış olarak bu kıymetli seçimde Beşiktaş’ın kurtuluş savaşını nasıl kazanacağımızı anlatacağım. Kulüp olarak son 20 yıldır paralı lider, kasa kolaylığı konusuna değinmek istiyorum. Bu durum 10 milyondan 5 milyar borca getirdi bizleri. Dün yapılan açıklamada yıllık 1 milyar faiz öder duruma geldik. Bunu açıklarken lider örnekler verdi. Uzlaşma hali arken Abdullah Avcı ile mahkemelik olduk. Yeni gelen hocayla 30 milyon dolar kar ettik dedi liderimiz. Kar hesabını bu türlü yapan lider için herkese soruyorum bu kulüp tesadüflerle hareket edilebilir mi?” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi? için yorumda bulun

    Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi? için ilk yorumu yapabilirsin.