Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ifşa etti! ‘Senin kalbin kötü’

‘Küçük Kadınlar’ dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer, şimdilerde birinci bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Bebeğine Milan ismini koyacak olan ünlü isim, hamilelik pozlarını takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Son olarak eşi Kuntay Tarık Cihan’ın göbeğini öptüğü pozla gündem olan 32 yaşındaki Fulya Zenginer, bu kere takipçisinden gelen bir yorumu ifşa etti.

BERBAT YORUMU İFŞA ETTİ

Cilt bakımıyla ilgili çektiği bir görüntüye yapılan yorumu paylaşan Zenginer, “Günlük beşerden iğrenme dozumuzu da aldık oh’ notunu düştü.

Oyuncuya yapılan yorumda; “Bir insan neden leke için dermatoloğa gidip lazer tedavisi olmaz. Bir de oyuncu olacak bunlar. BB kremsiz dışarı çıkılmayacak bir cilt tipi var. İki tane güneş lekesi keder eden ben herhalde bu halde cildim olsa huduttan aynalara küserdim” tabirleri yer alıyor.

Zenginer ise bu yoruma cevaben, “Çok iğrenç birisiniz. Yerinizde olsam insan içine çıkmam” yazdığını belirtiyor. Akabinde bir yorum daha yapan kullanıcının kelamları ise şöyle;

“O iğrenç ciltle siz insan içine çıkmayın mümkünse. Bir de sivilcen de var. Birinci evvel cilt bakımı yapsa keşke. Sonra yanıt yazsaydı ne hoş olurdu, trajikomik. Güneş kremi yaz kış eksik etme yoksa o yüz kapkara leke dolacak. Kusurları dedik ağladı düzgün mi.”

Bu kelamlara kayıtsız kalamayan hoş oyuncu, “Senin kalbin makûs; bunun kremle, ilaçla, lazerle geçeri yok. Allah şifa versin” biçiminde konuşuyor.

“HER ZAMANKİ ÜZERE FİLTRESİZ OLACAĞIM”

Akabinde bu yorumun yapıldığı gönderisini de takipçileriyle paylaşan Zenginer, “Olayın yaşandığı görüntü bu. Ben yeniden de size görüntü çekerken üzerinizde harikalık algısı yaratmak için kendime filtreler yapmayacağım. Zira doğrusu o değil. Sivilcem de çıkabilir, lekem de olabilir, yaşlanacağım da. Ben yeniden her zamanki üzere filtresiz olacağım, süreç yaptırdığımda mutluysam paylaşacağım. “Yok bu benim doğal halim” demeyeceğim. İnandığım hiçbir direkt ziyan görmedim bugüne kadar” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ifşa etti! ‘Senin kalbin kötü’ için yorumda bulun

    Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ifşa etti! ‘Senin kalbin kötü’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fulya Zenginer takipçisinin yorumunu ifşa etti! ‘Senin kalbin kötü’ için ilk yorumu yapabilirsin.