Galatasaray için Shevchenko iddiası! Teklif yapıldı

Fatih Terim ile yollarını ayırdıktan sonra teknik yöneticilik misyonuna Domenec Torrent’i getiren Galatasaray’ın İspanyol çalıştırıcı öncesinde flaş bir isimle görüştüğü ortaya çıktı. Galatasaray’ın o periyotta şimdi Genoa’dan ayrılmamış olan lakin ayrılma savları artan Andriy Shevchenko’ya teklifte bulunduğu belirtildi.

Football TV kanallarında da vazife yapan Ukraynalı gazeteci Igor Bubras’ın haberine nazaran Shevchenko, Genoa’dan resmen ayrılmadan evvel Galatasaray, kendisine bir teklifte bulundu. O süreçte İtalyan grubunun başındaki misyonunu resmî manada sürdüren Shevchenko, bu teklifi reddetti.

Galatasaray, 11 Ocak’ta Domenec Torrent’in yeni teknik yönetici olacağı katılık kazanırken Andriy Shevchenko de 15 Ocak’ta resmî olarak Genoa ile yollarını ayırdı.

Polonya Ulusal Ekibi ve Benfica ile ismi geçen Andriy Shevchenko’nun Dinamo Kiev’de Mircea Lucescu’dan misyonu devralabileceği de aktarılmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray için Shevchenko iddiası! Teklif yapıldı için yorumda bulun

    Galatasaray için Shevchenko iddiası! Teklif yapıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray için Shevchenko iddiası! Teklif yapıldı için ilk yorumu yapabilirsin.