Galatasaray resmen Guinness Rekorlar Kitabında! Sponsorluk mutabakatı, dev sayı

Galatasaray ile Enerjisa Güç ortasında sponsorluk muahedesi gerçekleşti. Öte yandan imza merasiminde Guinness Rekor Takdimi yapıldı. Merasimde Lider Burak Elmas açıklamalarda bulundu.

‘MAÇ GÜNÜ DIŞINDA GELİR ÜRETEN BİR AMACIMIZ VAR’
“İlklerin kulübü Galatasaray yeniden bir birincisi gerçekleştiriyor. Bu kıymetli projenin bitişi bizim dönemimize denk geldi. Emeği geçenlere teşekkürler. Bizim değerli projelerimizden bir tanesi de stadyumumuzda, çok daha fazla işlevleri devreye sokarak daha fazla gelir elde etmek. Stadyumumuzu yalnızca maç gününde değil maç günü dışında da gelir üreten ticari bir alana çevirme gayemiz var”

“Enerjisa ile yaptığımız işbirliğinin büyük değeri var. Bu işbirliği 25 yıl sonunda çok önemli manada gelir üretecek. Bu proje devreye girdikten sonra bile önemli bir sarfiyat kalemi olan güç maliyeti konusunda katkı sağladı.”

Sert protestoPSG’de soyunma odası karıştı! Haberi Görüntüle

1 MİLYARDAN FAZLA TASARRUF
Enerjisa CEO’su Murat Pınar yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: “Galatasaray ile yaptığımız proje Galatasaray’a, memlekete ve gelecek jenerasyonların yararınadır. 25 yılda 1 milyar liradan daha fazla tasarruf sağlayacak bir proje bu.”

Abramovich derken…İstifa sonrası Göztepe’ye sürpriz!Haberi Görüntüle

Bikem Kanık ise; “Guinnes Rekorlar Kitabı’na da başvurarak bu projeyi taçlandırdık. Galatasaray, 100 yılı aşkın müddettir burada. Bundan sonraki 100 yılda da güçlü bir biçimde burada kalmasını sağlamak gayesindeyiz.” dedi.

GALATASARAY REKORLAR KİTABINA GİRDİ
Guinness Rekorları Hakemi Şeyda Subaşı merasimde yaptığı konuşmada; “10404 güneş paneli ile 4.2 megawatt’lık elektrik üreterek NEF Stadyumu, dünyanın güneş gücüyle en fazla elektrik üreten stadyumu olarak rekorlar kitabına girmiştir.”

‘Çocuğa sorulmamalı’Kuntz noktayı koydu! Arda Güler…Haberin Tüm Görselleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray resmen Guinness Rekorlar Kitabında! Sponsorluk mutabakatı, dev sayı için yorumda bulun

    Galatasaray resmen Guinness Rekorlar Kitabında! Sponsorluk mutabakatı, dev sayı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray resmen Guinness Rekorlar Kitabında! Sponsorluk mutabakatı, dev sayı için ilk yorumu yapabilirsin.