Galatasaray’da Burak Elmas, Fenerbahçe maçı için kesenin ağzını açtı!

Ulusal maçlar nedeniyle orta verilen Üstün Lig ‘e, Nef Stadı’nda oynanacak Fenerbahçe derbisiyle dönüş yapacak olan Galatasaray ‘da tam manasıyla seferberlik hali mevcut. Taraftarlar, tam 2 yıl ortadan sonra tribünleri büsbütün doldurmaya hazır. Kulübe yaklaşık 100 bin kişilik bir talep gelmişti. Hakikaten dün başlayan genel satışla birlikte biletler büsbütün tükendi. Dev uğraş için tam 52 bin 223 bilet satıldı ve yüzde 100’lük satış oranına ulaşıldı. TFF’nin aldığı kararla Üstün Lig’de 9 Kasım prestijiyle maçlarda tam kapasite uygulamasına geçilirken, Galatasaray son yılların en yüksek seyirci sayısına imza atacak üzere görünüyor.

Gruba dayanak verecekler

Fanatik’in haberine nazaran;  idare de ulusal oyunculardan mahrum olan Florya’daki derbi havasını daha da ateşlemek üzere kolları sıvadı. Sarı-Kırmızılılar, teknik heyetle de görüşerek Fenerbahçe maçının galibiyet primini 4 milyon Lira olarak belirledi. Ayrıyeten ulusal oyuncular gruba katıldıktan sonra toplu bir buluşma tertibi planlanıyor. Galatasaraylı yöneticiler, Florya’ya giderek ekibe ve teknik gruba takviye vermeyi düşünüyor. Ayrıyeten taraftara açık idman yapılıp yapılmayacağıyla ilgili bugün bir karar verilmesi bekleniyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galatasaray’da Burak Elmas, Fenerbahçe maçı için kesenin ağzını açtı! için yorumda bulun

    Galatasaray’da Burak Elmas, Fenerbahçe maçı için kesenin ağzını açtı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da Burak Elmas, Fenerbahçe maçı için kesenin ağzını açtı! için ilk yorumu yapabilirsin.