Galatasaray’da Domenec Torrent’ten enteresan rapor! Kadroda kalmasını istedi

Galatasaray’da mevcut idare ve teknik yönetici Domenec Torrent konusunda belirsizlik devam ediyor. Sarı-kırmızılı kadrodaki geleceği merak konusu olan kurmaylar ve teknik heyet bir yandan seçim süreci gündemini görüşürken, bir yandan da önümüzdeki dönem için çalışmalarını sürdürüyor.

Lider adayları Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu’nun seçilmeleri durumunda devam etmeyi düşünmediği Domenec Torrent bir yandan takım planlaması konusunda, Burak Elmas’a rapor iletiyor. Burak Elmas ve Domenec Torrent ortasındaki görüşmelerde konuşulan gelecek dönem planlamasını konusunda birinci rapora Milliyet ulaştı. İşte detaylar…

BABEL’İN KALMASINI İSTEDİ

Galatasaray’da 35 yaşındaki Ryan Babel için “kalsın” raporu çıktı. Cim-Bom’daki geleceği pamuk ipliğine bağlı olan Teknik Yönetici Domenec Torrent daima olarak 11’de talih verdiği Babel’in yeni dönemde da grupta olmasını istedi.

RAPORUNU HAZIRLIYOR

Ne mevcut idarenin ne de 11 Haziran’da başkanlığı düşünen isimlerin kalmasına sıcak baktığı Torrent’in tazminatı düşündürüyor. Deneyimli teknik adam, geleceğiyle ilgili bu duruma karşın raporunu hazırlıyor.

GENÇLERE ÖRNEK GÖSTERDİ

Kontratı biten Babel’in kadroda kalması gerektiğini yetkililerle paylaşan Galatasaray Teknik Yöneticisi, ekipteki gençlere de Hollandalı futbolcuyu örnek gösterdi. Başakşehir maçı sonrası Babel’in 20 yaşındaki gençlere nazaran daha fazla çaba ettiğini anlatan Torrent, deneyimli futbolcuyu, ligde son 6 maçtır birinci 11’de alana sürüyor.

FİYATINDA YARI YARIYA İNDİRİMİ KABUL ETTİ

Hollandalı futbolcu, Katalan teknik adamın kadronun başına geçmesiyle bir arada vazgeçilmezler ortasına girdi. Torrent ile birlikte kendini bulan Babel’in de 1+1 yıllık kontrat yapmaya hazır olduğu ve fiyatında yarı yarıya indime sıcak baktığı bildirildi.

3 yıldır sarı- kırmızılı formayı giyen 35 yaşındaki futbolcu, bu süreçte yüklü bonuslar ve primler hariç net 9.5 milyon euro kazandı.

Real Madrid: Destansı bir çabayla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray’da Domenec Torrent’ten enteresan rapor! Kadroda kalmasını istedi için yorumda bulun

    Galatasaray’da Domenec Torrent’ten enteresan rapor! Kadroda kalmasını istedi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da Domenec Torrent’ten enteresan rapor! Kadroda kalmasını istedi için ilk yorumu yapabilirsin.