Galatasaray’da Fatih Terim’in basın toplantısında “Kim merak etmiş?” gerginliği yaşandı

Sarı kırmızılılar, çok etkisiz oldukları maçtan 5-1’lik hezimetle ayrılırken basın toplantısında konuşan Terim, bir basın mensubunun sorusuna öfkelendi.

Basın mensubunun “Hocam çok merak edilen bir şey var. Elinizde iki forvet varken neden Babel ve neden üçlü savunmayla oynadınız?” halindeki sorusuna Terim, “Kim merak etmiş, ben de senin söylediğini merak ettim, siz mi merak ettiniz?” halinde cevap verince gazeteci, “Hayır gelen yorumlara bakıldığında… Hocam merkezden bu türlü bir soru geldi.” yanıtını verdi.

 Bunun üzerine Terim, “Elimizdeki kimi mevkilerin özgün adamı olmadığı için bu türlü çıktık. Ayrıyeten ne Falcao hazır, ne de Mostafa’yı hazır hissediyoruz. Sonradan sokmayı daha uygun bulduk.” açıklamasını yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galatasaray’da Fatih Terim’in basın toplantısında “Kim merak etmiş?” gerginliği yaşandı için yorumda bulun

    Galatasaray’da Fatih Terim’in basın toplantısında “Kim merak etmiş?” gerginliği yaşandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da Fatih Terim’in basın toplantısında “Kim merak etmiş?” gerginliği yaşandı için ilk yorumu yapabilirsin.