Galatasaray’da Fernando Muslera ve Arda Turan’dan özel çalışma

Fenerbahçe ile oynanacak yarınki derbide tribünlerin dolu olmasının avantajlarının yanında olumsuz yanları da düşünülüyor. Sarı-kırmızılılarda bilhassa genç futbolcuların bu atmosferden etkilenmemesi için çalışmalar başladı.

Yaklaşık 2 yıl ortadan sonra tam kapasite ile ve üstelik bir derbi maçında bu türlü bir ortamın oluşacak olması Florya’da masaya yatırıldı. Dolu tribünlerin avantaj olduğu lakin yapılan yanılgılar ya da pas kayıpları karşısında oluşabilecek homurdanmaların da büyük olacağını bilen sarı-kırmızılılar, bunun genç oyuncuları huzursuz edebileceğinden çekiniyor.

Pandemi nedeniyle uzun bir vakit sonra bu türlü bir atmosferin oluşacağı ve birçok futbolcunun da birinci defa bu türlü bir ambiansı yaşayacağı bildirildi. Başta grup kaptanları Muslera ile Arda Turan olmak üzere deneyimli futbolcuların bu mevzudaki tecrübelerini genç oyuncularla paylaşarak onları rahatlatmaya çalıştığı bildirildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galatasaray’da Fernando Muslera ve Arda Turan’dan özel çalışma için yorumda bulun

    Galatasaray’da Fernando Muslera ve Arda Turan’dan özel çalışma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da Fernando Muslera ve Arda Turan’dan özel çalışma için ilk yorumu yapabilirsin.