Galatasaray’da Muslera’ya Torrent motivasyonu

NEVZAT DİNDAR

Medipol Başakşehir maçındaki performansıyla Galatasaray’ın puan almasını sağlayan Muslera’nın bu güçlü maça özel motivasyonla çıktığı öğrenildi. Demir Küme Sivas müsabakasında yediği gollerle eleştirilen ve Teknik Yönetici Domenec Torrent tarafından maksat gösterilen deneyimli eldivenin, Başakşehir maçını bir manada kendisini ispatlama maçı olarak gördüğü belirtildi.

Torrent’in, birtakım kısımları çevrilmeyen, “Muslera kalesine gelen hiç bir topu tutamadı. 3 defa kalesine top geldi. Üçünde de kalecilik yapamadı” kelamlarından ötürü büyük bir hayal kırıklığı yaşayan ve bütün bir hafta son derece moralsiz olduğu belirtilen deneyimli eldivenin, Başakşehir maçını adeta kendisi için oynadığı lisana getirildi.

Müsabaka boyunca 10 defa kurtarış yapan ve inanılması sıkıntı durumlara geçit verme-yen Muslera, kadrosunun bir puan almasında başrolü oynayan isimdi.

Müsabaka sonrası Muslera ile ilgili bir soruya teknik adamlar üzere oyuncuların da uygun ve berbat günleri olduğunu belirten Torrent, “Muslera’ya aşığım” diyerek kalecisini göklere çıkarmıştı.

‘Kafana takma’

Galatasaray’da Lider Burak Elmas ile Sportif AŞ yöneticisi Nihat Kırmızı’nın, geçen hafta cuma günü Florya’da gerçekleştirdiği görüşmenin ayrıntıları belirli oldu. 

Katalan teknik adamın, “Her gün buradaki geleceğimle ilgili haberler oluyor. Kadro da bu durumdan olumsuz etkileniyor” kelamlarına, Lider Elmas ile Kırmızı’nın, “Bu olan bitene kafanı takma, işine bak” cevabını verdikleri belirtildi.

Domenec Torrent’in, Başakşehir maçı sonrası, “Bir sene daha buradayım” kelamları ise başları karıştırmıştı.

Real Madrid: Destansı bir uğraşla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray’da Muslera’ya Torrent motivasyonu için yorumda bulun

    Galatasaray’da Muslera’ya Torrent motivasyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da Muslera’ya Torrent motivasyonu için ilk yorumu yapabilirsin.