Galatasaray’da olağan genel konsey toplantısı, basına kapalı olarak başladı

Galatasaray Kulübü, 2021 yılı olağan genel şura toplantısı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde basına kapalı olarak gerçekleştiriliyor.

Kıymetli toplantıda genel şura divan başkanlığına ise Metin Sinan Aslan seçildi. Toplantıda mali ve idari ibra oylamasının nasıl yapılacağı görüşülürken; toplantıda Mustafa Cengiz periyodu başka, Burak Elmas periyodu başka ayrı oylanacak.

Öte yandan Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, olağan genel konsey toplantısındaki konuşmasına basın mensuplarının salona alınmaması ile ilgili başladı. Basın mensuplarının kenara atılmaması gerektiğini vurgulayan Albayrak, “Yağmur, çamur demeden bizi her yerde takip eden basın mensupları keşke burada olsaydı. Yarın öbür gün kulübün sponsorluk mutabakatları olacak. O vakit da basın mensuplarına muhtaçlık olacak. Keşke liderim Burak Elmas diğer bir karar alsaydı” tabirlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray’da olağan genel konsey toplantısı, basına kapalı olarak başladı için yorumda bulun

    Galatasaray’da olağan genel konsey toplantısı, basına kapalı olarak başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da olağan genel konsey toplantısı, basına kapalı olarak başladı için ilk yorumu yapabilirsin.