Galatasaray’da Rizespor motivasyonu

NEVZAT DİNDAR

Muhteşem Lig’de üst üste makûs sonuçların akabinde Göztepe galibiyetiyle karabulutları üzerinden atmayı başaran Galatasaray’da, bugünkü Çaykur Rizespor maçı öncesinde büyük kenetlenme yaşandı.

Karadeniz takımı ile yaşanan gerginlikten ötürü sarı-kırmızılılar bu akşamki maça büyük ilgi gösterirken son devirde NEF Stadı’nda yaşanan protestoların bu 90 dakika öncesi kesilmesi bekleniyor.

Sarı-kırmızılı ekipte idare ise Çaykur Rize maçı için kadroya özel prim vererek kesenin ağzını açtı. Bu maçta alınacak makus bir sonucun sonuçlarının ağır olacağını düşünen yönetimciler bu nedenle özel primle motivasyonu üst seviyeye çıkarmak istedi.

Florya’da da durum farklı değil. Sarı-kırmızılı oyuncuların kendi ortalarında toplantılar düzenleyerek müsabakanın değerine yönelik konuşmalar yaptıkları belirtildi. Futbolcular tribünleri dolduracak taraftarlara galibiyet armağan etmelerinin çok kıymetli olduğunun altını çizdiler.

Böylelikle sarı-kırmızılarda Çaykur Rize müsabakası öncesi motivasyon üst seviyeye çıkarken taraftar dayanak, idare prim, oyuncular ise yüksek konsantrasyon ile alana çıkacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray’da Rizespor motivasyonu için yorumda bulun

    Galatasaray’da Rizespor motivasyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray’da Rizespor motivasyonu için ilk yorumu yapabilirsin.