Galaya kot pantolonla katılan Aleyna Tilki’den tenkitlere yanıt!

‘Sen Olsan Bari’, ‘Nasılsın Aşkta’, ‘Yalnız Çiçek’ üzere müzikleriyle genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, Yeni Marvel sineması ‘Morbius’un Londra’da düzenlenen prömiyerine katıldı.

KIRMIZI HALIDA LETO’YLA POZ VERDİ
Hollywood yıldızı Jared Leto ile kırmızı halıda poz veren Aleyna Tilki, 2,8 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Bunun üzerine, dünyaca ünlü oyuncu Leto, Tilki’nin Instagram paylaşımını, kendi hesabından paylaştı.

Uykulu haliyle muhabirlere selam verdiAracında yastık yorganla geziyorHaberi Görüntüle

KIYAFETLERİ ÇOK KONULUŞULDU
Aleyna Tilki’nin kırmızı halı için beyaz büstiyer ve düşük bel bir kot pantolon tercih etmesi de kısa müddette toplumsal medyada yansılara neden oldu.
Kıyafetinden ötürü özensiz bulunan müzikçi, Twitter hesabından tenkitlere karşılık verdi.

“BEN MARKANIN KENDİSİYİM”
Genç müzikçi, “Galaya gideceğim diye 10 saat hazırlanamam. Ben tüm kıyafetlerden güzelim. Her vakit bir markaya ya da özel bir stylinge gereksinimim yok. Ben zati markanın ve stylingin kendisiyim” tabirlerini kullandı.

“KIZ İSTEME OLAYI ÇOK SAÇMA”
Öte yandan 21 yaşındaki Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda da yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. Müzikçi, kız isteme merasimini çok saçma bulduğunu lisana getirmişti.

Ünlü isim, Twitter hesabından, “Kız isteme olayı çok saçma. Ne münasebet mal ister üzere, ‘Kızı oğluma verir misiniz?’ falan filan ya, iğrenç! İnsan üzere, ‘Evleneceğiz, isteğiniz var mı?’ de, olsun bitsin” tabirlerini kullanmıştı.

Aleyna klip çekiminden paylaştı‘İzzet Yıldızhan görmesin!’Haberi Görüntüle

Tilki’nin gönderisi takipçilerini ikiye bölmüştü. Toplumsal medyada kimi kullanıcılar, ünlü müzikçi ile birebir görüşte olduğunu lisana getirmişti. Birtakım kullanıcılar da müzikçiye reaksiyon göstermişti.

“İLİŞKİ KALIPLARI İNSANLIĞ YÖNETMEK İÇİN YARATILMIŞ”
Genç popçu, daha sonra “Zaman kavramı bile toplumları yönetmek için ortaya atılmış bir palavra. Günümüz münasebet kalıpları bile insanlığı yönetmek ve fikir özgürlüğünden alıkoymak için yaratılmış, nitekim gerçekleşmesi imkansız olan palavralardır. ‘Bağlar’ demiyorum, ‘İlişki kalıpları’ diyorum ve de bence günümüz bağlantı kalıpları gerçekçi bağlar kurmamıza büsbütün mahzur oluyor” bildirisini yayınlamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galaya kot pantolonla katılan Aleyna Tilki’den tenkitlere yanıt! için yorumda bulun

    Galaya kot pantolonla katılan Aleyna Tilki’den tenkitlere yanıt! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galaya kot pantolonla katılan Aleyna Tilki’den tenkitlere yanıt! için ilk yorumu yapabilirsin.