Gamze Topuz eski eşi Ümit Kantarcılar ile pişti oldu!

Bir mecmuanın düzenlediği aktifliğe katılan Tekçe Akalay, Hatice Aslan, Aslıhan Güner eşi Mert Kılıç, Cansu Tosun, Gamze Topuz, Ümit Kantarcılar ve Belçim Alım, evvelki akşam Ortaköy’deki yer çıkışı görüntülendi.

Geceye uzun müddettir birlikte olduğu sevgilisi Tümer Metin’le katılan ünlü oyuncu Gamze Topuz’un, eski eşi Ümit Kantarcılar ile birebir yerden pişti olduğu görüldü.

“ÜMİT’İ GÖRMEDİM”

İşi hasebiyle eski futbolcu Metin’den sonra geceyi sonlandıran Topuz’a; eski eşi ve sevgilisiyle tıpkı yerde olduğu hatırlatılınca, “Tümer beyefendi ulusal maç yayınına gitti, hakikaten Ümit’i görmedim” diye konuştu.

38 yaşındaki hoş oyuncu Gamze Topuz, “Kantarcılar’ görseydiniz konuşur muydunuz” sorusuna ise, “Kızımın babası, olağan ki” formunda cevap verdi.

Öte yandan birebir meskende kalan ve toplumsal medya hesaplarını etkin olarak kullanan Topuz ve Tümer çifti, geçtiğimiz aylarda enteresan bir pozlarını toplumsal medyadan paylaşmıştı.

“AYAK SEVME SAATİ”

Oyuncu, Metin’in ayağını sevdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaşarak, “Ayak sevme saati” yazarak, öykü kısmından yayınlamıştı. Çiftin takipçilerinin bir kısmı ayak sevme pozunu çok beğenirken kimileri da bu anın romantik olmadığını belirtmişti.

Dört yıldır Tümer Metin ile aşk yaşayan Gamze Topuz, 2014 yılında evlendiği meslektaşı Ümit İbrahim Kantarcılar’dan 2016’da boşanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gamze Topuz eski eşi Ümit Kantarcılar ile pişti oldu! için yorumda bulun

    Gamze Topuz eski eşi Ümit Kantarcılar ile pişti oldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gamze Topuz eski eşi Ümit Kantarcılar ile pişti oldu! için ilk yorumu yapabilirsin.