Giresunspor Lideri Hakan Karaahmet: Bu gece aldığımız 1 puan Okan’a müellif

GZT Giresunspor Kulübü Lideri Hakan Karaahmet, Trabzonspor maçının akabinde açıklamada bulundu. Grubu kutlayan Lider Karaahmet, “Takımımı bu uğraştan ötürü kutluyorum. Giresunspor bu dönem farklı bir gayret veriyor. Ayakları üzerinde kalma çabası veriyor. Trabzonspor komşumuz, şampiyonluk yarışında değerli bir avantaj elde etmiş yoluna devam ediyor. Buradan 1 puan almak bizim için çok önemliydi” dedi

Performansını değerlendirdiği kaleci Okan’ın Giresunpor’da kendini bulduğunu kaydeden Lider Karaahmet, “Penaltı verilen durumu yorumcular tartışacaktır. Takdir hakemin ben ve hocam hakemler hakkında konuşmuyoruz. İki penaltı atışını da kullandı. Kalecimizi tebrik ediyorum. Bu gece aldığımız 1 puan ona müellif. Onu tebrik ediyorum” diye konuştu.

Transfer ile de konuşan Lider Hakan Karaahmet, “Giresunspor inşallah transfer yapacak. Giresunspor topluluğu bu bahiste üzerine düşeni yapacak. Ekibimizin takım derinliğinde eksiklerimiz var. En kısa vakitte Giresunspor desteklerini yaparak yoluna devam edecek” biçiminde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Giresunspor Lideri Hakan Karaahmet: Bu gece aldığımız 1 puan Okan’a müellif için yorumda bulun

    Giresunspor Lideri Hakan Karaahmet: Bu gece aldığımız 1 puan Okan’a müellif için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Giresunspor Lideri Hakan Karaahmet: Bu gece aldığımız 1 puan Okan’a müellif için ilk yorumu yapabilirsin.