Giresunspor Yöneticisi Koç: ‘Hedefimiz ligde kalıcı olmak’

Üstün Lig’de 2021-22 dönemin fikstür çekimi, Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Ulusal Ekipler Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Muhteşem Lig’in yeni kadrosu Giresunspor’da idare şurası üyesi Metin Koç, fikstür çekiminin akabinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

GALATASARAYI BİRİNCİ MAÇTA AĞIRLAYACAĞIZ, HOŞ OLDU

Ligin birinci maçında Galatasaray’ı ağırlayacak olmalarından ötürü keyifli olduklarını söyleyen Koç, “2021-2022 dönemi iyi olsun. Geçen dönem sıkıntı geçti. Bu ortada bu dönemi geçirirken sıhhat çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Oyuncularımıza, herkese teşekkür ediyorum. Birinci maç, Galatasaray’ı kentimizde ağırlayacağız, bizim açımızdan hoş oldu” dedi.

GAYEMİZ LİGDE KALICI OLMAK

Maksadın ligde kalıcı olduğunu söyleyen Koç, “Giresunspor 44 yıl ortadan sonra lige çıktı. Gayemiz dinamikleri yeterli yönetip ligde kalıcı olmak ve ligi düzgün bir yerlerde bitirmek” tabirlerini kullandı.

Öte yandan transfer çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Koç, Transfer çalışmalarımızı yavaş yavaş, ivedi etmeden yapıyoruz. Oyuncularla görüşmeler sürüyor diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Giresunspor Yöneticisi Koç: ‘Hedefimiz ligde kalıcı olmak’ için yorumda bulun

    Giresunspor Yöneticisi Koç: ‘Hedefimiz ligde kalıcı olmak’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Giresunspor Yöneticisi Koç: ‘Hedefimiz ligde kalıcı olmak’ için ilk yorumu yapabilirsin.