Giresunsporlu Diabate’den taraftarlara ligde kalma kelamı

Bu dönem forma giydiği 11 maçta ekibine 3 gollük katkı sağlayan Diabate, AA muhabirine, GZT Giresunspor’da oynadığı için büyük memnunluk duyduğunu, futbolcusundan kulüp çalışanına çok yeterli bir ahenk içerisinde olduklarını belirtti.

Grup olarak çok ağır çalıştıklarını lisana getiren 26 yaşındaki futbolcu, son periyotta çıkış yakaladıklarını, performanslarının arttığını aktardı.

Diabate, ligde geride kalan haftalarda futbol bahtının Giresunspor’dan yana olmadığını kaydederek, “Şu an daha uygun hissediyoruz ve daha uygunuz, daha üst sıralarda olacağız. Şayet her maç sıkı çalışırsak, her maça âlâ hazırlanırsak baht bize dönecek.” diye konuştu.

Rakiplerine karşı her vakit âlâ oyun sergilemelerine karşın kaçan puanların olduğunu belirten Diabate, “Hayat bu formdadır, bazen çok çalışırsın fakat işler senin için yolunda gitmez lakin biz bir halde devam edip işler bizim için âlâ gittiğinde hiç kimse konuşamayacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarlara seslenen Fousseni Diabate, “Ligde tutunarak önümüzdeki dönem da Üstün Lig’de çaba etmeye devam edeceğiz, bunun size kelamını veriyorum.” tabirini kullandı.

Diabate, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Büyük taraftarlarımıza şunu da söylemek isterim, maçlarımıza gelip bize dayanak olmaya devam edin. Zira bu atmosfer bize yardımcı oluyor ve başımızı kaldırıp devam etmemizi sağlıyor. Taraftarları çok seviyoruz, hepimiz onlar için alanda savaşıyoruz. Biz daima deniyoruz, başarılı olmaya çalışıyoruz, bazen sonuçlar istediğimiz üzere olmuyor lakin biz elimizden gelen her şeyi taraftarlar için vermeye çalışıyoruz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Giresunsporlu Diabate’den taraftarlara ligde kalma kelamı için yorumda bulun

    Giresunsporlu Diabate’den taraftarlara ligde kalma kelamı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Giresunsporlu Diabate’den taraftarlara ligde kalma kelamı için ilk yorumu yapabilirsin.