Gökçe Bahadır: Yemek ortasında gelinlik bakıyorum

Şimdilerde ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisinde başrolde yer alan Gökçe Bahadır, bir müddettir bir arada olduğu müzisyen sevgilisi Buyruk Ersoy’la nikah dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

“20 ŞUBAT’TA DÜĞÜNÜMÜZ VAR”

Bebek’te kuaför çıkışında yöneltilen soruları yanıtlayan oyuncu, “Evet arkadaşlar, 25 Şubat’ta düğünümüz var. Hazırlıklar var, çok heyecanlıyız. Malum işler güçler de var, ağır bir koşturma içine girdim” dedi.

Çok özel bir evlilik teklifi aldığı haberleri hatırlatılan 40 yaşındaki hoş, “Evet, her şey gönlüme nazaran oldu. Lakin ismi üstünde özel. 14 Şubat’ta sette çalışıyordum, natürel ki bana da sürpriz oldu” formunda konuştu.

ÖZEL TASARIM TAKI ARMAĞANI

Geçtiğimiz günlerde bir takı firmasının reklam yüzü olan Bahadır’a, özel tasarım takılar armağan edileceği öğrenildi. Mevzuyu doğrulayan oyuncu, “Öyle bir durum var, takılarda benim de dokunuşlarım olacak” sözlerini kullandı.

Gelinliğinin bile olmadığını belirten Gökçe Bahadır, “Arkadaşlar gelinliğim bile hazır değil, hala yemek ortasında gelinlik bakıyorum. İnşallah beğendiğim bir şey giyeceğim” açıklamasını yaptı.

“MÜZİK VESİLE OLDU”

Daha evvel münasebetlerini “Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte” kelamlarıyla doğrulayan oyuncu, “Sizi müzik birleştirdi diyebilir miyiz?” sorusuna, “Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu” cevabını vermişti.

Buyruk Ersoy imzası taşıyan ‘Sezenli Şarkılar’ isimli projede ‘Hepsi Senin mi?’ modülünü seslendiren Gökçe Bahadır, klipte de Ersoy’la birlikte yer almıştı.

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile münasebetini noktaladıktan sonra uzun müddet hayatını kimseyi almayan Gökçe Bahadır, Ağustos 2021’de aşkı müzisyen Buyruk Ersoy’da bulmuştu. İkili, ekim ayında birinci defa el ele objektiflere yansımıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gökçe Bahadır: Yemek ortasında gelinlik bakıyorum için yorumda bulun

    Gökçe Bahadır: Yemek ortasında gelinlik bakıyorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gökçe Bahadır: Yemek ortasında gelinlik bakıyorum için ilk yorumu yapabilirsin.