Gökçe Bahadır’ın gelinliğinin fiyatı aşikâr oldu!

Sezen Aksu’nun proje albümünde birlikte çalışıp, aşk yaşamaya başlayan Gökçe Bahadır ile Buyruk Ersoy dünyaevine girdi. Alaçatı’da yakın aile ve arkadaşları ortasında düzenlenen merasimle mutluluğa ‘evet’ diyen çiftin heyecanı kameralara yansıdı.

Bahadır’ın şahitliğini Ahmet Koraltürk, Gülay Sütçü, Tuğba Ebren ve Cansu Tosun yaptı. Ersoy’un şahitleri ise Kenan Doğulu, Volkan Öktem, Aksiyon Pelit ve Veli Çelik oldu.

Züleyha Kuru imzalı gelinlik ve damatlıkla göz kamaştıran ünlü çiftin, Gökçe Bahadır’ın devam eden dizisi sebebiyle balayına çıkamayacağı öğrenildi.

Başrolünde yer aldığı dizinin çekimlerinden ötürü gelinliğini set ortasında seçen 40 yaşındaki oyuncu, starplez gelinlik tercih ederken, siyah tül eldiven, siyah jenerasyon ve kısa duvak kullandı.

‘Kim Nerden Aldı’ isimli Instagram sayfasının ulaştığı modacı Züleyha Kuru, Gökçe Bahadır’ın gelinliğinin 85 bin TL olduğunu açıkladı.

DÜĞÜNDEN BİR GÜN EVVEL AİLESİNDEN İSTEDİLER

Gökçe Bahadır-Emir Ersoy çifti, eönceki sabah saatlerinde aileleri tanıştırmak için Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin yolunu tuttu. Ünlü müzisyenin ailesi, düğünden saatler evvel hem tanıştı hem de oyuncuyu ailesinden istedi. Merasimden sonra aileler, düğün için Ayvalık’tan İzmir’e geçti.

4 MİLYON TL’LİK MESKEN KRİZİ!

Ayrıyeten ikilinin, İstanbul’da kalacakları konut için problem yaşadığı ortaya çıktı. Bebeköy’de eski bir binada kirada oturan Bahadır’ın, daireyi satın alma teşebbüsü ise mesken sahibinin 4 milyon TL istemesiyle sonuçsuz kaldı.

Ersoy’un ikamet ettiği Anadolu Yakası’nda oturmak istemeyen oyuncunun, arkadaşlarının da olduğu Zekeriyaköy’de konut arayışlarına başladığı sav edildi.

Hoş oyuncu, “Sizi müzik birleştirdi diyebilir miyiz?” sorusuna, “Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu” karşılığını vermişti. Buyruk Ersoy imzası taşıyan ‘Sezenli Şarkılar’ isimli projede ‘Hepsi Senin mi?’ modülünü seslendiren Bahadır, klipte de Ersoy’la yer almıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gökçe Bahadır’ın gelinliğinin fiyatı aşikâr oldu! için yorumda bulun

    Gökçe Bahadır’ın gelinliğinin fiyatı aşikâr oldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gökçe Bahadır’ın gelinliğinin fiyatı aşikâr oldu! için ilk yorumu yapabilirsin.