Gonca Vuslateri boşanma nedenini açıkladı!

‘Yalan Dünya’ (2012-2014) dizisindeki ‘Vasfiye Teyze’ rolüyle dikkat çeken Gonca Vuslateri, yeni sineması ‘Allah Yazdıysa Bozsun’un heyecanını yaşıyor. Show TV’de Ömür Sabuncuoğlu’nun konuğu olan ünlü oyuncu, “Filminin isminde olduğu üzere “Allah yazdıysa bozsun’ dediğin biri var mı?” sorusuna, “Böyle biri olmuştur. ‘Bir daha Allah korusun’ dediğim de oldu” cevabını verdi.

“PARA KAZANMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM”

Hayatını değiştiren ismin Meral Okay olduğunu belirten Vuslateri, “Arkadaşımın telefonundan telefonunu gizlice aldığım Meral Okay’ın karşısına çıktığımd, ‘Dik dur’ dediği günü unutamıyorum. Benimle saatlerce sohbet etti. ‘Biraz sabret, çok güzel bir oyuncu olacaksın’ dedi. Onu dinledim. Para kazanmak için çok çalıştım” formunda konuştu.

“ÜSTELİK ÜNLÜYDÜM!”

Geçtiğimiz aylarda “Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynadım” açıklamasıyla isminden kelam ettiren 35 yaşındaki oyuncu, Ömür Sabuncuoğlu’nun “Parasızlığın tabanına vurduğun vakitler oldu mu?” sorusuna, “Oldu, üstelik ünlüydüm” yanıtını verdi.

“YENİDEN EVLENDİĞİNİ DUYDUM”

Evliliğin en sevmediği tarafının boşanmak olduğunu lisana getiren Gonca Vuslateri, “Güzel bir evliliğim vardı. Dünyevi farklılıklardan ötürü evliliğimiz bitti. Tekrar evlendiğini duydum. Önümüzdeki ay ben de evleneceğim” diyerek, espri yaptı.

“ÇOK ESKİ SEVGİLİMİN NİŞANINA GİTTİM”

Özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulunan oyuncu, “Mutluluğun peşinde bir bayanım. Çok eski sevgilimin nişanına gittim. Eski defterleri tutmak üzere bir huyum yok” tabirlerini kullandı.

“CEM YILMAZ’LA NEDEN KÜSEYİM?”

Yıllar evvel bir ödül merasiminde kendisini ti’ye alan Cem Yılmaz’la ortalarındaki buzları eriyen Vuslateri, “Neden küseyim? Ülkenin önünde eğilecek güldürü ustalarından biri. ‘Niye bu türlü oldu?’ diye kendi içimde ona kızdım. Güç bana küskünlük olarak geri döndü fakat vakit geçti. İleride bir ortaya gelip, bir şeyler yapabiliriz” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gonca Vuslateri boşanma nedenini açıkladı! için yorumda bulun

    Gonca Vuslateri boşanma nedenini açıkladı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gonca Vuslateri boşanma nedenini açıkladı! için ilk yorumu yapabilirsin.