Göztepe’de forma savaşı kızıştı

Yalnızca sağ bek Kerim’in tedavisi sürürken Halil, Wilker, Burekovic, Atınç, Jahovic ve Ege büsbütün düzgünleşti. Cezası sona eren Nwobodo da ekibe döndü.

Teknik yönetici Nestor El Maestro’nun Kayserispor deplasmanında İttifak Holding Konyaspor müsabakasında kırmızı kart gören Yalçın’ın yerine Nwobodo’yu 11’de görevlendireceği, Lourency’i yedeğe çekip sol kanatta Halil’e talih vereceği bildirildi.

Ulusal ortada tüm futbolcuların hırsından şad kalan Sırp teknik adamın, Jahovic’i Ndiaye ile birlikte ileri uçta oynatacağı söz edildi. Savunma üçlüsünde de değişime gitmeyi planlayan Maestro’nun Kahraman’ı kulübeye alıp Wilker’e vazife vereceği öğrenildi. Kayserispor maçında oyuncularından mutlak galibiyet bekleyen Maestro’nun yaptığı toplantılarda, “Maalesef haftalardır oynadığımız uygun futbolu sonuca yansıtamadık. Bilhassa girdiğimiz konumları kıymetlendiremiyoruz, hepiniz dikkatli olun. Kaçırdıklarımızı telafi edemiyoruz” dediği kaydedildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Göztepe’de forma savaşı kızıştı için yorumda bulun

    Göztepe’de forma savaşı kızıştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göztepe’de forma savaşı kızıştı için ilk yorumu yapabilirsin.