Göztepe’de sürpriz isim devrede! Abramovich derken…

üper Lig’de üst üste 7. yenilgisini Aytemiz Alanyaspor’a meskeninde 2-0 yenililerek alıp, son 8 hafta öncesi kurtuluş umutlarını güzelce azaltan düşme sınırındaki Göztepe’de, lider Mehmet Sepil’in “Başkanlığı bıraktım” açıklamasından sonra kulübü devredeceğine yönelik tezler yine ayyuka çıktı.

Sivasspor Asbaşkanı Serkan Aydın devrede argümanı

Fanatik’in haberine nazaran; Sarı Kırmızılılar’ın yerli bir firmaya devredileceğine yönelik birçok sav gündemde. Taraftar platformlarında Göztepe’nin yeni dönemde el değiştireceği ve en kısa müddette zaman süreçlerinin gerçekleşeceği sözlerine yer verildi.

Şu anda Sivasspor’da asbaşkan olarak vazife yapan iş insanı Serkan Aydın’ın Göztepe’yi devralmak için görüşmeler yaptığı da gelen haberler ortasında.

Toplantıda sarsıntı tesiri yarattı!Ali Koç ve Burak Elmas rest çekti: Bize söyleyin biz de bilelimHaberi Görüntüle

Abramovich bile konuşuluyor

En büyük tez ise İngiltere basınından geldi. Rusya Ukrayna savaşının yaptırımlarından etkilenen ve satışa çıkardığı Avrupa devi kulübü Chelsea’ye İngilizler tarafından el konulan Rus iş insanı Roman Abramovich’in Türkiye’de bir kulübe yatırım yapabileceği söz edildi.

İngiliz The Telegraph Gazetesi, Abramovich’le ilgili olarak çarpıcı bir argüman ortaya attı.

Thom Gibbs imzalı haberde Abramovich’in Göztepe’ye yatırım yapabileceği belirtildi. Haberde Abramovich’in yatırım yapabileceği kulüplerle ilgili teklifler sıralandı.

Şansal Büyüka acı gerçeği açıkladı! ‘Farkında değil misiniz! Artık hayal’Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Göztepe’de sürpriz isim devrede! Abramovich derken… için yorumda bulun

    Göztepe’de sürpriz isim devrede! Abramovich derken… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göztepe’de sürpriz isim devrede! Abramovich derken… için ilk yorumu yapabilirsin.