Göztepe’de yabancıların mukadderatı belirli olacak

Teknik Sorumlu Serdar Sabuncu iki karşılaşmaya genç oyunculardan şurası takımla çıkacağını açıklarken, Baku, Lourency, Mihojevic, Di Santo, Tijanic ve Arslanagic’in de gelecekleri netleşecek. Futbol Federasyonu’nun gelecek dönem 1’inci Lig’de yabancı oyuncu sayısını 7’ye çıkarılacağını duyurmasının akabinde sarı-kırmızılıların elindeki birtakım yabancı futbolcuları tutacağı kaydedildi. 

Beşiktaş ve Adana Demirspor müsabakalarında Sabuncu’nun yabancı futbolcuları da değerlendireceği öğrenildi. Dönem sonunda ise mukavelesi sona erecek golcü Adis Jahovic’le yollar büyük ihtimalle ayrılacak. Kaleci Kenan Piric’in de yeni dönemde Göz-Göz’le yola devam etmeyeceği argüman edildi. Dönem oynanırken, Ndiaye ve Nwobodo bonservisiyle satıldı, Burekovic’in sözleşmesi ise karşılıklı olarak feshedildi. Tannane ve Moubandje’nin de mukaveleleri de mayıs ayı sonunda bitecek.

MEHMET SEPİL BEKLENİYOR

Göztepe’de kulüp paylarının çoğunluğunu elinde bulunduran ve başkanlık dahil tüm misyonlarından istifa eden Mehmet Sepil’in bu hafta içinde kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor. Son aylarını yurt dışında geçiren Sepil’in dönem süreçleriyle ilgili topluluğa duyuru yapacağı ve gelişmeleri aktaracağı belirtilmişti. Mehmet Sepil’in Beşiktaş müsabakasından evvel medya mensuplarıyla buluşmayı planladığı öğrenildi. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Göztepe’de yabancıların mukadderatı belirli olacak için yorumda bulun

    Göztepe’de yabancıların mukadderatı belirli olacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göztepe’de yabancıların mukadderatı belirli olacak için ilk yorumu yapabilirsin.