Göztepe’den maç yorumcusuna “amigo” yansısı

Göztepe Lider Vekili Talat Papatya, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Tipi’nde Beşiktaş’a penaltılar sonucunda elenmelerinin akabinde açıklamada bulundu. Papatya, “Çok inanarak çeyrek final için gittiğimiz bir deplasmandan maalesef istediğimizi alamadan döndük. Tesirli ve istekli oyunumuza karşın çeşidi getirecek üstünlük golünü 120 dakika içerisinde bulmadık penaltı atışları sonucunda yenildik. Üzgünüz, orta vermeden Hatayspor maçı hazırlıklarına başlayarak, ligde daha üst sıralara tırmanmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

“Amigo” reaksiyonu

Papatya, yayıncı kuruluşta maçı yorumlayan Beşiktaş’ın eski futbolcularından Gökhan Keskin’e de reaksiyon gösterdi. Papatya, “Tabii ki bizim işlerine karışmak üzere bir durumumuz kelam konusu olamaz ancak maç anlatan spikerin yanında bir amigo edasıyla, olmayan gole dahi çok reaksiyon veren yorumcu hiç güzel olmadı. Taraflı tarafsız birçok futbolseverin yansısını çeken bu ve gibisi hareketlerin tekrarlanmayacağını umuyoruz. Kişinin ekibin eski oyuncusu olması üzere bir savunmanın da kabul görmeyeceğinin bilinmesini isterim” açıklamasını yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Göztepe’den maç yorumcusuna “amigo” yansısı için yorumda bulun

    Göztepe’den maç yorumcusuna “amigo” yansısı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göztepe’den maç yorumcusuna “amigo” yansısı için ilk yorumu yapabilirsin.