Gülben Ergen gönlünü avukata mı kaptırdı? Her konserinde yanında

2016 yılında Erhan Çelik ile boşanan müzikçi Gülben Ergen, bir mühlet müzisyen Emre Irmak ile aşk yaşadı. Özel hayatını basından uzak tutan Ergen, şimdilerde yeni bir bağlantıya yelken açtı.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine nazaran, Emre Irmak’tan sessiz sedasız ayrılan Gülben Ergen, gönlünü bir avukata kaptırdı.

İSMİNİ SAKLIYOR

Ergen ile aşk yaşamaya başlayan avukat, her konsere giderek ünlü isme takviye oluyor. Sevgilisini yalnız bırakmayan avukat, şimdilik ismini basından zımnî tutuyor. Bunun nedeni ise avukatın aldığı büyük davalardan ötürü gündeme gelmek istememesi.

‘HANÇER’ AYRINTISI

Magazin dünyasının gündemden düşmeyen ismi Gülben Ergen’den düşmanlarına ima dolu bir paylaşım geldi. Geçtiğimiz aylarda sahne alan Gülben Ergen’in sahne kostümündeki hançer ayrıntısı dikkat çekti.

Sırt dekoltesinde hançer desenli bir elbise giyen Gülben Ergen, poz verdi ve fotoğrafının altına manalı bir yazı paylaştı. Gülben Ergen’in dikkat çeken sahne kostümü Gülşah Saraçoğlu imzasını taşıyor.

“BU DARBEYLE ÖLDÜRDÜM”

Toplumsal medyayı sık kullanan Gülben Ergen’in son paylaşımını altına, “Düşmanın bir hevesle ‘hah artık bu darbe ile öldürdüm’ gayretinin bendeki karşılığı” sözlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gülben Ergen gönlünü avukata mı kaptırdı? Her konserinde yanında için yorumda bulun

    Gülben Ergen gönlünü avukata mı kaptırdı? Her konserinde yanında için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gülben Ergen gönlünü avukata mı kaptırdı? Her konserinde yanında için ilk yorumu yapabilirsin.