Gülben Ergen: Meslek hayatımda birinci kere sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım

Düzcespor’un şampiyonluk kutlaması aktiflikleri kapsamında, ünlü sanatçı Gülben Ergen sahne aldı. Yüzlerce kişinin doldurduğu alanda sahneye çıkan Gülben Ergen, ikinci müziğini söylediği sırada, elbisesine basıp fikir baygınlık geçirdi. Sanatkara birinci müdahaleyi sahnede bulunan takımı ve alandaki sıhhat takımları yaptı.

Tansiyonu düştüğü öğrenilen Gülben Ergen, baygın vaziyette ambulansa taşındı. Sahnenin ışıkları ise çabucak söndürüldü. Sıhhat takımları sanatkarın müdahalesini konser alanında, ambulans içinde yaptı. Tansiyonu düştüğü öğrenilen sanatkara serum takıldı. Yaklaşık 20 dakika süren müdahalenin akabinde sanatçı seyircilere, “Anlayışınız için teşekkür ediyorum, kaldığımız yerden devam ediyorum” dedi.

İKİNCİ SEFER KÖTÜLEŞTİ

Yaklaşık iki müzik daha söyleyen Gülben Ergen, ikinci sefer kötüleşince çabucak ambulansa alındı. Ünlü sanatçı, ikinci müdahalesinin akabinde Düzce Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sanatkarın takımı de hastaneye geldi. Gülben Ergen’in testlerinin yapıldığı öğrenildi.

TABURCU EDİLDİ

Düzce Sıhhat Müdürü Dr. Yasin Yılmaz sanatkarın sıhhat durumuyla ilgili bilgi verdi. Yılmaz, “Geçmiş olsun diliyorum. Evvel olay yerinde küçük bir eza yaşamış tansiyonu ile alakalı. Ambulans ile buraya naklettiler. Şu anda genel durumu uygun. Çok sağlıklı. Valimiz de ziyaret etti. Arkadaşlar gerekli müdahaleyi yapmaya devam ediyorlar. İnşallah birazdan taburcu olacak” dedi.

Gülben Ergen, hastanede yapılan tedavisinin akabinde taburcu oldu. Hastanenin önüne gelen özel araç ile ünlü sanatçı İstanbul’a gitti.

“TÜM GÜCÜMLE TEKRAR DÖNDÜM SAHNEYE”

Hastaneden taburcu olduktan sonra toplumsal medya hesabından açıklama yapan ünlü sanatçı Ergen şunları söyledi, “Şimdi Düzce’den geriye kalanlara baktım. Meslek hayatımda birinci defa sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım. Düştükten sonra tüm gücümle tekrar döndüm sahneye. Elimden gelen tüm çabamla sahneme, müziklerime devam ettim. Sahne üzerinde kustum. Gündüz ben Düzce’ye yola çıkarken oğlumun mide bulantısı başladı. Sahneye çıkmak üzereyken de başka oğlum mide bulantısı ve kusma yaşadı.”

“ANISI OLMAYAN BİR ANNELER GÜNÜ KALDI BENDE”

“Annelik bu türlü içselleştirmek mi? Bilmiyorum lakin tansiyonum o kadar düşük çıktı ki, anısı olmayan bir Anneler Günü kaldı bende. Arayan, yazan, yanımda hissettiğim tüm dostlarım, meslektaşlarım hepinize teşekkür ederim. Dostluk, kardeşlik ölmemiş. Şampiyon Düzcespor’u kutluyorum ve Düzce seyircime anlayışı için teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gülben Ergen: Meslek hayatımda birinci kere sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım için yorumda bulun

    Gülben Ergen: Meslek hayatımda birinci kere sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gülben Ergen: Meslek hayatımda birinci kere sahneden ambulansa, sonra da hastaneye kaldırıldım için ilk yorumu yapabilirsin.