Gülşen makyajsız görüntülendi

Türkücü İzzet Yıldızhan, son devirde Gülşen ve Hadise’nin sahnede tercih ettiği argümanlı kostümlerin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilince, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Yıldızhan, şu sözleri kullanmıştı:

Her sanatkarın ömür biçimi var hürmet duyarım lakin şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma nazaran yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ancak sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda bu türlü şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz ve dikkat de etmeliyiz.

Bu kelamlar, bazıları tarafından sert reaksiyon alırken, bazıları tarafından da hakikat bulunmuş ve sahne kostümleri tartışmasına birçok ünlü dahil olmuştu.

“ARKADAŞIMIN KUCAĞINA OTURDUM OLANLAR OLDU”

Geçtiğimiz mart ayında yeni müziği ‘Lolipop’u yayınlayan Gülşen, sahne programında bir arkadaşının kucağına oturduğu imgelerle çok konuşulmuştu.

Olayın akabinde Ataşehir’de konser veren Gülşen, müzik ortalarında sevenleriyle sohbet etmeyi ihmal etmemiş ve büyük yankı uyandıran imgelerle ilgili konuşarak şöyle konuşmuştu:

Çok hoş görünüyorsunuz. Ben dayanamıyorum yanınıza geleceğim. En son tekrar sahneden indiğimde bir arkadaşımın kucağına oturdum, olanlar oldu. O gün çok memnunduk. Canım çok sıkılmıştı, kendimi sahnede mahpus üzere hissetim. Sonra da arkadaşımın kucağına oturdum. Ne var bunda?

GÜLŞEN’İN EN DOĞAL HALİ

Birbirinden savlı sahne kostümleri ile magazin gündeminden düşmeyen Gülşen, evvelki gün Nişantaşı’ndaydı. Makyajsız haliyle görüntülenen 45 yaşındaki bir çocuk annesi müzikçi, parmak ortası terlikleriyle dikkat çekti.

“MODELİ BÖYLE”

SnobMagazin’in haberine nazaran; alışveriş tipine çıkan ünlü popçunun çantasının açık olması da dikkatlerden kaçmadı. Basın mensuplarının “Gülşen Hanım çantanız açık kalmış” uyarısı üzerine müzikçi, “Modeli böyle” karşılığını verdi.

TOPLUMSAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Gülşen, son olarak Cahide Palazzo’da saneye çıkmıştı. Konserine ‘Lolipop’ yapıtıyla başlayan sanatçı, gece boyunca hit müziklerini seslendirmişti. Gülşen, Züleyha Kuru imzalı, gümüş ayrıntılı, mavi ipek elbisesiyle gündeme gelmişti. Ünlü ismin sahne kıyafeti toplumsal medyayı ikiye bölmüştü. Ünlü ismin usulünü beğenenler kadar eleştirenler de olmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gülşen makyajsız görüntülendi için yorumda bulun

    Gülşen makyajsız görüntülendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gülşen makyajsız görüntülendi için ilk yorumu yapabilirsin.