Hadise’den aşk dolu paylaşım: Neden Sevgililer Günü’nü bekleyeyim?

Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir aşka yelken açan ve ve geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifine ‘Evet’ diyen Hadise Açıkgöz, isminden kelam ettirmişti.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, evlilik kararı almıştı. Hadise, parmağındaki yüzüğü gösteren bir görüntü ile Dinçerler’le nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını duyurmuştu. Ünlü isim, yayınladığı görüntüye, “Bizim kısmımız başlasın!” notunu düşmüştü.

AİLEYE GİRDİ

Akabinde 36 yaşındaki popçu, evlilik yolunda birinci adımı attığı Mehmet Dinçerler ile kardeşi Tuğba’nın düğününe katılmıştı. Aile pozu veren Hadise, müstakbel kayınvalidesi ve görümceleriyle bol bol eğlenmişti.

Birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı alan çiftin sevincine, Dinçerler’in şirket borçları sebebiyle külfetli günler yaşadığı savları mutluluklarına gölge düşürmüştü.

Tüm bu yaşananların akabinde Mehmet Dinçerler suskunluğunu bozmuştu. Yazılı açıklama yapan iş insanı, “Şahsım ve şirketimin borcu yoktur” demişti.

Ünlü çift son olarak Hadise Açıkgöz’ün paylaşımıyla gündem oldu. Sevgililer Günü’nü bekleyemeyen müzikçi, toplumsal medya hesabında romantik bir paylaşımda bulundu.

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler ile fotoğrafını; “Her gün benim sevgilim olduğun halde neden sevgililer gününü bekleyeyim” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Sevgilisinin bu gönderisine kayıtsız kalmayan 34 yaşındaki iş insanı ise Hadise’ye “Ah o gülüşün” yorumuyla karşılık verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hadise’den aşk dolu paylaşım: Neden Sevgililer Günü’nü bekleyeyim? için yorumda bulun

    Hadise’den aşk dolu paylaşım: Neden Sevgililer Günü’nü bekleyeyim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hadise’den aşk dolu paylaşım: Neden Sevgililer Günü’nü bekleyeyim? için ilk yorumu yapabilirsin.