Hagi’den Galatasaray’a yeşil ışık: Can atıyorum!

Kötü bir dönemi geride bırakan Galatasaray’da Dursun Özbek’in seçilmesi ile birlikte gözler teknik yöneticilik koltuğuna oturacak isime çevrildi. Sarı-kırmızılıların gündemine Rumen teknik adam Gheorge Hagi de geldi. Rumen basını, 57 yaşındaki çalıştırıcı ile ilgili flaş gelişmeyi duyurdu.

HAGI, TEKLİF ALDIĞINI REDDETMEDİ

Gazete Sporturilor’un haberine nazaran; Hagi, Galatasaray’dan teklif aldığını reddetmediği ve sarı-kırmızılıların efsane isminin mukavele imzalamaya istekli olduğu belirtildi.

“GALATASARAY İÇİN CAN ATIYORUM”

Haberde Hagi’nin “Galatasaray’a gitmek için can atıyorum. Taraftarların performans istediği bir grup. Avrupa’da yine değerli bir isim haline gelmek istiyorlar. Galatasaray’ın kalbimde başka bir yeri var. Onları sıralamada berbat gördüğümde acı çekiyorum” açıklamasına yer verildi.

ERDEN TİMUR FAAL ROL OYNADI

Hagi’ye teklifin Galatasaray’daki seçimin akabinde geldiği ve Erden Timur’un da bu teklifte aktif rol oynadığı vurgulandı. Haberde, Hagi’nin Galatasaray ile kontrat imzalayıp imzalamayacağının kısa mühlet içinde netlik kazanacağı da hatırlatıldı.

GALATASARAY’DA TARİH YAZDI

Hagi, Galatasaray’da unutulmaz oyuncular ortasında yer almıştı. 1996-2001 yılları ortasında kulüp tarihinin en sevilen futbolcularından biri olarak öne çıkan Hagi, Galatasaray’da 192 maçta 71 gol 64 asistlik performans sergilemişti. Hagi teknik yönetici olarak da Galatasaray’da çalıştı. Rumen futbol adamı, Mart 2004-Mayıs 2005 ve Ekim 2010-Mart 2011 ortasında vazife almıştı.

HAGI’NİN TAKIMINDA YER ALACAK BİR İSİM

Bu ortada, şayet Hagi Galatasaray ile mukavele imzalarsa grubuna Costal Galca’yı da katmak istiyor. 50 yaşındaki antrenör, Suudi Arabistan’ın Al Hazem kentinden ayrıldı ve 2022 yılı Şubat ayından beri çalışmıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hagi’den Galatasaray’a yeşil ışık: Can atıyorum! için yorumda bulun

    Hagi’den Galatasaray’a yeşil ışık: Can atıyorum! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hagi’den Galatasaray’a yeşil ışık: Can atıyorum! için ilk yorumu yapabilirsin.