Hakan Keleş: Skoru müdafaa içgüdüsüyle sorun çektik

GZT Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş, Trabzon’a kazanmaya geldiklerini belirterek, “Maç öncesi kazanmak istiyorduk lakin birçok eksiğimiz vardı. Bilhassa orta saha bölgesinde eksiktik. Maçta bilhassa savunma kısmını âlâ yaptık, daha sonra golü bulduk. Golü bulduktan sonra skoru muhafaza içgüdüsüyle biraz meşakkat çektik. Oyuna müdahale yapamadık, kulübemiz zayıftı. İstediğimiz 3 puandı lakin sıkıntı deplasmanda 1 puan sevindirici. Okan’a da kurtardığı iki penaltı atışı için teşekkür ediyorum” dedi.

Keleş, takım derinliği açısından eksikliklerinin bulunduğunu tabir ederek, “Transfer konusunu bu hafta çözeceğiz üzere görünüyor. Bugün 6 oyuncu eksikliğimiz vardı. Her mevkiimizi güçlendirmek istiyoruz, çalışmalar devam ediyor. Liderimiz bu bahiste çalışıyor. Bu hafta transfer yasağını kaldıracağız. Görüştüğümüz oyuncular var” formunda konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hakan Keleş: Skoru müdafaa içgüdüsüyle sorun çektik için yorumda bulun

    Hakan Keleş: Skoru müdafaa içgüdüsüyle sorun çektik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakan Keleş: Skoru müdafaa içgüdüsüyle sorun çektik için ilk yorumu yapabilirsin.