Hakan Özkan: Birinci hedefimiz kümeden çıkmak

Cezayir’in mesken sahipliğinde 25 Haziran-5 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecek 19. Akdeniz Oyunları’nın hazırlıklarına İstanbul’da devam eden A Ulusal Erkek Voleybol Kadrosu’nda Başantrenör Hakan Özkan, TVF internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Kamp sürecini pahalandıran Hakan Özkan şunları söyledi: “Akdeniz Oyunları hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürüyoruz. Sabah seansında ikişerli küme halinde fitness çalışmalarımız, akşam seansında da top ve taktik üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. Hazırlık kampımız, 12 oyuncu ile devam ediyor. Kampımızın ikinci kısmı için yarın Sırbistan’a gideceğiz ve orada hazırlık maçları oynayacağız. 24 Haziran tarihinde de hazırlıklarımızı tamamlayarak Cezayir’e hareket edeceğiz. Deneyimli ve genç oyunculardan oluşan bir kadroyuz. Birinci maçımızı 26 Haziran’da Yunanistan ile oynayacağız, akabinde Fransa ve Cezayir ile karşılaşacağız. Birinci gayemiz kümeden çıkarak adım adım ilerlemek. Uzun yıllardır Akdeniz Oyunları’nda güzel bir sonuç elde edemedik. Bu turnuvada bu şanssızlığımıza da kırarak düzgün bir sonuç elde etmek istiyoruz. Sağlıklı ve sakatlıksız bir kamp periyodu geçirip en güzel formda Akdeniz Oyunları’na gitmek istiyoruz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hakan Özkan: Birinci hedefimiz kümeden çıkmak için yorumda bulun

    Hakan Özkan: Birinci hedefimiz kümeden çıkmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakan Özkan: Birinci hedefimiz kümeden çıkmak için ilk yorumu yapabilirsin.