Hakan Taşıyan: Kendi yağımızda kavrulduk!

Hakan Taşıyan, Yıldız Tilbe müziğine klip çekmek için kolları sıvadı. Evvelki akşam Beşiktaş’ta bulunan bir otelde kameralar karşısına geçen sanatçı, “Güzel slow bir müzik. Sevgili Yıldız’ın müziği, kısmet olursa iki haftaya müziğimizi çıkartmış oluruz” dedi.

“SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM”
Gazetecilerin, “Hastalık devri geçirdiniz. Bu güçlü süreç nasıldı? Sanat topluluğundan sizi hiç aramayan dostlarınız oldu mu? Ya da takviye veren oldu mu?” sorusuna ünlü müzikçi, “Çok şükür sıhhatime kavuştum, sıhhatim düzgün. Her şey yolunda, denetimlerim devam ediyor. Yavaş yavaş sıhhatim yerine geliyor” karşılığını verdi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”
Sanat topluluğuna kırgın olmadığını lisana getiren Taşıyan, “Kimseye kırgınlığım, küskünlüğüm yok. Kendi yağımızda kavrulduk. Çok şükür ayaktayım. Dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun. Bu süreçte çok pahalı Cumhurbaşkanımızdan, Sıhhat Bakanımızdan ve Devlet Bahçeli’den Allah razı olsun. Hiçbir vakit takviyelerini esirgemediler. Daima yanımda oldular” tabirlerini kullandı.

“BABAMLA GURUR DUYUYORUM”
Hakan Taşıyan’ın oğlu Ramazan Haktan Taşıyan da babasını klip çekimin yalnız bırakmadı. Birinci kere babası ile manzara veren Ramazan Haktan, “Çok hoş bir müzik geliyor. Babamla gurur duyuyorum. Hastaneden çıktı ve sıhhatine kavuştu. Hakan Taşıyan artık geri dönüyor” diyerek, babasına takviye verdi.

“YENİ BİR HAYATA BAŞLADIM”
Ünlü müzikçi, organ naklinin kendisine umut ışı olduğunu ve tekrar hayata döndüğünü belirterek, “Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım” formunda konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hakan Taşıyan: Kendi yağımızda kavrulduk! için yorumda bulun

    Hakan Taşıyan: Kendi yağımızda kavrulduk! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakan Taşıyan: Kendi yağımızda kavrulduk! için ilk yorumu yapabilirsin.