Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hakan Taşıyan’ın sıhhat durumu nasıl, hastalığı neydi?

Hakan Taşıyan, Hesabım Bitmedi isminde birinci kasetini çıkardı. Şimdi çocuk yaşlarda düğünlerde seslendirdiği müziklerle çok beğenildi. Askerliği sırasında sesine ilgi arttı. 1996 yılından itibaren müzikleri büyük ilgi gördü. İşte, Hakan Taşıyan müzikleri ve hayatı…

HAKAN TAŞIYAN SIHHAT DURUMU NASIL?

Sanatçı, Ankara Kent Hastanesi’ne başvurarak 23 Ekim 2020’de tedavisine başlanmıştı. Hakan Taşıyan’a, 4 Mart’ta karaciğer nakli, 9 Mart’ta ise kardeşinden böbrek nakli yapılmıştı. Taşıyan’ın karaciğer sirozu ve böbrek yetmezliği rahatsızlığı bulunuyordu.

HAKAN TAŞIYAN KİMDİR?

Annesi Trabzonlu, babası ise Diyarbakırlı olan Taşıyan, çocukluk yaşlarından itibaren saza ilgi göstermiştir. Babasıyla birlikte düğünlere gitmiştir. Askerliğini yaptığı sırada söylediği müziklerle kumandanları sesini destekledi. Ünlü sanatçı birinci kasetini piyasaya çıkardı. Birinci kasetini çıkarma sürecinde, Müslüm Gürses’i taklit ettiğini düşünülüp pek ilgi görmemişti.

1997 tarihinde ikinci kasetini piyasaya çıkardı. Bu albümü sonrası Gözün Sevem isimli albümünü piyasaya sunmuştur. 1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile bir arada oyunculuk konusunda da dikkat çekti. 2001 tarihinde ise tekrar bir dizi ile ekranlara geldi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hakan Taşıyan’ın sıhhat durumu nasıl, hastalığı neydi? için yorumda bulun

    Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hakan Taşıyan’ın sıhhat durumu nasıl, hastalığı neydi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hakan Taşıyan’ın sıhhat durumu nasıl, hastalığı neydi? için ilk yorumu yapabilirsin.