Hastaneden taburcu olan Hakan Ural’dan birinci fotoğraf

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir müddettir ekranlardan uzak kalmıştı. Ural, geçirdiği soğuk algınlığı nedeniyle programa orta verdiğini açıklamıştı.

Grip belirtileriyle başlayan süreçte negatif çıkan koronavirüs testleri daha sonra olumluya dönen 53 yaşındaki sunucu, önlem hedefli hastanede tedavi görüyordu.

‘Neler Oluyor Hayatta’nın başka sunucusu Parıltı Tuğba Ünlü, “Hakan’ın sıhhat durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha evvel yinelediğim üzere başka haberlere lütfen prestij etmeyin” açıklamasını yapmıştı.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Hakan Ural’dan evvelki gün hoş haber gelmişti. Gördüğü tedavi sonrası taburcu edilen ünlü isim, sıhhat durumunun güzele gittiğini toplumsal medya hesabından duyurmuştu.

Ural, “Arkadaşlar an itibariyle hastaneden meskenime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün konutta istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. Düzgün dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler” tabirlerini kullanmıştı.

YÜZÜ GÜLÜYOR

Hakan Ural’ın son halini kızı Melisa Ural paylaştı. Ünlü sunucunun Sibel Can’la evliliğinden dünyaya gelen 27 yaşındaki kızı, Instagram hesabından babasının fotoğrafını yayınlayarak, nazar boncuğu ve kalp emojisi ekledi.

Hakan Ural’ın da Instagram hesabının öykü kısmına taşıdığı fotoğrafta, ünlü sunucunun güldüğü ve keyfinin bir oldukça yerinde olduğu görülüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hastaneden taburcu olan Hakan Ural’dan birinci fotoğraf için yorumda bulun

    Hastaneden taburcu olan Hakan Ural’dan birinci fotoğraf için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hastaneden taburcu olan Hakan Ural’dan birinci fotoğraf için ilk yorumu yapabilirsin.