Hatayspor’da Ömer Erdoğan’dan Fenerbahçe açıklaması! ‘Saygı duyuyoruz’

Bordo-beyazlılar, Fenerbahçe müsabakasının hazırlıklarını teknik yönetici Ömer Erdoğan idaresinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.
Çalışmalarının güzel gittiğini söz eden Erdoğan, “Fenerbahçe’nin takımına baktığımızda çok geniş bir takıma sahipler. Çok yeterli oyunculara sahipler. Rotasyon yapıldığı vakit da oynayanları aratmayacak oyunculara sahipler. Çok etkileneceklerini düşünmüyorum. Göztepe’den aldığımız galibiyet bizim için inşallah özgüven, moral ve motivasyon manasında bu haftaki maça da inşallah yansır. Bizim her vakit söylediğimiz şey var. Futbolun hoş tarafını yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Hatayspor’un hoş şeylerle anıldığını söyleyen Erdoğan, “İnsanlar daima uygun futbolu izlemeye, atak futbolunun farklı halde goller atmamızın olumlu tarafını çok hoş bir formda yorumladılar. Biz de buna katkı sağlamak istiyoruz. Bugün baktım; geçen sene de bu hafta 39 puana sahipmişiz. Bu dönem da tıpkı hafta 39 puana ulaşmışız. Demek ki yanlışsız şeyleri yapmışız bugüne kadar. İnşallah bunun devamını getiririz ve dönemi getirebileceğimiz en güzel yerde bitirmek istiyoruz” diye konuştu.

“Fatih Kurucuk’un dışında eksiğimiz yok”

Fatih Kurucuk’un kupa maçından ceza aldığını ve itiraz da bulunduklarını söyleyen Erdoğan, “İtirazımızla ilgili geri dönüşü olmadı. Onun dışında Adama Traore ortamıza katıldı. Bizimle kişisel manada idmanlara başladı. Maç gününe kadar takip edeceğiz. Tahminen bu hafta kullanabilirsek kullanacağız. Yoksa önümüzdeki hafta tam ekip idmanına çıkacak. Smon Falet en son onun da kupa maçında bir sakatlığı vardı. Göztepe maçında takımımızda yoktu. Yarın kadroyla idmanlara başlayacak. Onun dışında rastgele bir eksiğimiz çok şükür yok” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hatayspor’da Ömer Erdoğan’dan Fenerbahçe açıklaması! ‘Saygı duyuyoruz’ için yorumda bulun

    Hatayspor’da Ömer Erdoğan’dan Fenerbahçe açıklaması! ‘Saygı duyuyoruz’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hatayspor’da Ömer Erdoğan’dan Fenerbahçe açıklaması! ‘Saygı duyuyoruz’ için ilk yorumu yapabilirsin.