Hatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması

Bir mecmuanın düzenlediği aktifliğe katılan Tekçe Akalay, Hatice Aslan, Aslıhan Güner eşi Mert Kılıç, Cansu Tosun, Gamze Topuz, Ümit Kantarcılar ve Belçim Alım, evvelki akşam Ortaköy’deki yer çıkışı görüntülendi.

Yerden birinci ayrılan Hatice Aslan’a toplumsal medya üzerinden yaptığı bikinili paylaşım hatırlatılınca, “Hayat şartları ve koşulları çok sıkıntı, her insan için. Olabildiğince ortalarda o onları hoş anları paylaşmaya çalışıyorum. Zira hayat sahiden hepimiz için sıkıntı. Bu dünyada rahat yok. Olabildiğince elimden geldiğince tadını çıkarmaya çalışıyorum” dedi.

Gelen yansılarla alakalı konuşan Aslan şunlar söyledi; “Sonuçta ben kendim olarak varım bu dünyada, herkes üzere olabildiğince kendim olmaya çalışıyorum. Diğerine nazaran memnunluk ya da mutsuzluk, bir takdir ya da eleştirilmek üzere bir tasam yok.”

“Kendim olmaya çalışıyorum yalnızca. Kendiniz olursanız dünya daha palavrasız daha gerçek olur.” Hatice Aslan, sonrasında taksiye binerek yerden uzaklaştı.

Aslan, paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. 59 yaşındaki usta oyuncu, geçtiğimiz aylarda da fotoğrafçı arkadaşının objektifine birbirinden savlı pozlar vermişti.

Yıllara meydan okuyan hoşluğunu takipçileriyle paylaşan Aslan gönderisine, “Seksi” notunu ekledi. Aslan’ın fotoğrafları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Oynadığı dizilerle isminden kelam ettiren Hatice Aslan, eylül ortasında deniz keyfi yaptı. Suyun içinde çektirdiği kareyi yayınlayan oyuncu, “Denizin cömert ve şefkatli kollarındayım. Cömertlik, şefkat (anlayış) ve halinden memnuniyet” diye yazdı.

“ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM”

“Oyuncuların estetik yaptırması hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Hatice Aslan, “Estetiğe karşı değilim. Lakin bir oyuncunun diş estetiği bile yaptırması canlandıracağı karakterlere hudut koymasıdır. Benim yüzümdeki çizgileri görüyorsunuz. Hiç botoks bile yok” demişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması için yorumda bulun

    Hatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hatice Aslan’dan ‘bikinili poz’ açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.