Hazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları iki yaşında! İşte Fikret Ali’nin doğum gününden kareler

Kendisi üzere oyuncu Ali Atay’la beş yıllık ilgisini 2019 yılında evlilikle taçlandıran Hazal Kaya, kısa bir mühlet sonra da oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Memnun evlilikleri devam eden çiftin, oğulları iki yaşına girdi.

FİKRET ALİ’YE İKİNCİ YAŞ PARTİSİ

Oğullarının ikinci yaş gününde iş makineleri temalı bir parti düzenleyen Hazal Kaya (31) ile Ali Atay (45), çocukları Fikret Ali’nin doğum gününü kutladı.

Konuk dizisiyle uzun yıllar sonra ekranlara geri dönen Hazal Kaya, kutlamadan kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

‘İYİ Kİ DOĞDUN KALBİM’

Doğum gününde çekilen fotoğrafları Instagram’da paylaşan hoş oyuncu, gönderisine; “Dikkat Fiko 2 yaşına giriyor! Güzel ki doğdun kalbim” notuyla paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa müddette yüz binlerce beğeni ve yorum geldi.

FİKO’NUN SEVİNCİ YERİNDE

Öte yandan birkaç gün evvel de Ali Atay ve oğlu Fikret Ali, geçtiğimiz gün İstinyePark’ta objektiflere takılmıştı. Hazal Kaya’nın sette olduğu günü fırsat bilen baba-oğul, keyifle cins atarak alışveriş yapmışlardı.

‘BABASININ KOPYASI’

Kaya, oğlunun yüzünü birinci sefer gösterdiği periyotta Kaya, “Babasının kopyası” biçiminde yorumlar almıştı. Hoş oyuncu da mevzuyla ilgili “Babasına çok aşıktım. Babasına benzeyecek doğal ki, kime benzeyecek? Bu arkadaşa ölüyorum” sözlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları iki yaşında! İşte Fikret Ali’nin doğum gününden kareler için yorumda bulun

    Hazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları iki yaşında! İşte Fikret Ali’nin doğum gününden kareler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hazal Kaya-Ali Atay çiftinin oğulları iki yaşında! İşte Fikret Ali’nin doğum gününden kareler için ilk yorumu yapabilirsin.