Hera Aslan: Ozan ‘beni toprağa sen gömeceksin’ dedi

Müzikçi Hera Aslan, 49 yaşındaki aranjör ve DJ Ozan Doğulu ile dört yıldır aşk yaşıyor. Alakalarını göz önünde yaşayan çift, isimlerini bedenlerine kazıttı. TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu olan Hera Aslan, alakası hakkında konuştu.

“BENİ TOPRAĞA SEN GÖMECEKSİN” DEDİ

Tanışma öykülerini anlatan Aslan, ‘Ozan beni yemeğe çıkardı, o akşam ‘beni toprağa sen gömeceksin’ dedi. O cümleyi duyunca hüngür hüngür ağladım. Benim için ömürlük bir münasebet, onun için de öyle” dedi.

AYAK BİLEĞİNE 13 SEFER OZAN YAZDIRDI

Doğulu ile ortalarında 19 yaş fark olan Aslan, sevgilisiyle isimlerini dövme yaptırdıklarını söyledi. Canlı yayında ayak bileğindeki dövmesini gösteren müzikçi, “Benim ayak bileğimde halhal üzere 13 tane Ozan yazıyor, onun da bileğinde Farsça Hera yazıyor. 13 Ozan’ın uğurlu rakamı’ dedi.

“PARMAĞIMDAKİ YÜZÜĞÜ OZAN ALDI”

“İlişkilerinin hoş biçimde devam ettiğini söyleyen Hera, parmağındaki tektaş yüzük için de “Parmağımdaki yüzüğü Ozan iki yıl evvel doğum günümde almıştı. O denli evlilik olarak özel bir manası yok. Aldığı günden beri çıkarmadım” tabirlerini kullandı.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ!”

“Ozan ile dört yıldır birlikteyiz. Evliliği düşünmüyoruz. Evlendikten sonra birtakım şeylerin büyüsünün bozulduğunu düşünüyorum” diyen Aslan kelamlarına şöyle devam etti; Bana daima ‘evlilik senin garantin, çocuğun olursa garantin olur’ diyorlar.”

“Neyin garantisi?’ Evlenmek o değil benim gözümde… Bayanlar evvel kendi ayakları üzerinde durmalı. Aşıksan; evlenmek, çocuk yapmak istiyorsan evlenebilirsin. Biz Ozan’la her şeyden evvel çok yakın arkadaşız, her şeyi paylaşabiliyoruz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hera Aslan: Ozan ‘beni toprağa sen gömeceksin’ dedi için yorumda bulun

    Hera Aslan: Ozan ‘beni toprağa sen gömeceksin’ dedi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hera Aslan: Ozan ‘beni toprağa sen gömeceksin’ dedi için ilk yorumu yapabilirsin.