Hülya Avşar görüntülenmekten kurtulamadı: Anlamadım ancak art kapıdan çıktım!

58 yaşındaki ünlü müzikçi ve oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Etiler’de bir yerdeydi. İşletmeden ön kapıdan ayrılmak yerine art kapıdan çıkmak isteyen Avşar, objektiflere yansımaktan kurtulamadı. Vazifeliler, Hülya Avşar’ı art kapıdan çıkarmak istediklerini söyledi.

İş toplantısı yaptıklarını söyleyen ünlü müzikçi, “Hiç bu türlü şeyler yapmam ancak onlar kendileri rica ettiler art kapıdan çıkaralım sizi diye. Anlamadım ancak çıktım” biçiminde konuştu.

“MESELEYİ BİLMİYORUM”

Avşar, “Sezen Aksu’nun yaptığı beste sonrası da bir linç kampanyası başlatıldığını düşünüyor musunuz?” sorusunu, “Onu daha tam okumadım, bir okuyayım. Sıkıntıyı bilmiyorum” biçiminde cevapladı.

Öte yandan Hülya Avşar, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile 1997-2005 yılları ortasında sürdürdüğü evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Maslak’ta bir yere girerken kameralara yansımıştı.

Yerde sahneye çıkacak olan müzikçi, girişte basın mensuplarını görünce çabucak montu ve elleri ile yüzünü kaparak, “Hazır değilim, çekmeyin!” diye sitem etmişti.

“YÜZÜĞÜNÜZ İLE YÜZÜNÜZÜ GİZLİYORSUNUZ”

Muhabirlerin, parmağındaki yüzüğü dikkat çeken Avşar’a “Büyük yüzüğünüz ile yüzünüzü gizliyorsunuz adeta” demesi üzerine müzikçi, yüzünü gizlemeye devam ederek süratlice yere girmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hülya Avşar görüntülenmekten kurtulamadı: Anlamadım ancak art kapıdan çıktım! için yorumda bulun

    Hülya Avşar görüntülenmekten kurtulamadı: Anlamadım ancak art kapıdan çıktım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hülya Avşar görüntülenmekten kurtulamadı: Anlamadım ancak art kapıdan çıktım! için ilk yorumu yapabilirsin.