Hülya Avşar’dan alkışlanacak hareket

Pandemiden ötürü sahneye orta veren Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta sevenlerine kavuştu. Maslak’ta bir yerde sahneye çıkan Avşar kızı, üç yıl ortadan sonra müzik söyledi.

ÜÇ YIL SONRA SAHNEYE ÇIKTI

Hülya Avşar, sevenlerinin karşısına Melih Yazgan imzalı siyah derin yırtmaçlı bir kıyafet ile çıkarak hoşluğu ile konuklarını büyüledi.

KIYAFETİ ÇOK BEĞENİLDİ

Ünlü isim, kıyafetiyle ilgili; “Benim seyircim her vakit çok şık giyinir. Ben de bu gece size özel giyindim. Umarım beğenmişsinizdir” diye konuştu.

12’NCİ DARÜLACEZE BULUŞMALARI’NA KATILDI

Hoşluğu ile yıllara meydan okuyan Hülya Avşar, evvelki gün de Darülaceze’nin hizmet ve projelerini tanıtmak üzere düzenlenen 12’nci Darülaceze Buluşmaları’na katıldı.

TAKDİR KAZANDI

58 yaşındaki ünlü isim, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte gereksinim sahiplerinin kullanması için kazak, hırka ve pijama üzere giyecek eserler satın aldı.

Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden Zehra isminde bir kızı olan ünlü oyuncu ve müzikçi, Darülaceze’ye ise beyaz eşya ve mobilya bağışladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hülya Avşar’dan alkışlanacak hareket için yorumda bulun

    Hülya Avşar’dan alkışlanacak hareket için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hülya Avşar’dan alkışlanacak hareket için ilk yorumu yapabilirsin.