Hülya Avşar’dan ‘Cemal Güzelci’ açıklaması

Hülya Avşar, geçtiğimiz gece Maslak 1453’de bulunan Yeni Gazino isimli yerde sahne aldı. Çıkışta gazetecilerle karşılaşan Avşar, aşk hayatı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Muhabirlerin “Geçtiğimiz haftalarda Cemal Güzelci ile fotoğraflarınız çıktı, iyi olsun diyelim. Neler söylemek istersiniz” sorusuna Avşar “Tek bir söz söyleyeceğim, hayatımda kimse yok” dedi.

Fotoğrafların çıkması hatırlatılınca “Çok da sevdiğim bir arkadaşım, çok düzgün çok şeker lakin şuan da yok. Ben şunu anladım ki yalnızlık çok keyifli , ben olağan değilim. Ben yalnızlıktan vazgeçemediğimi anladım, bunun dışında her şey güzel” karşılığını verdi.

Muhabirlerin “Aşka kapalı mı kalbiniz pekala?” sorusuna Avşar “Yalnızlık çok keyifli” yanıtını verdi. Avşar, basın mensuplarının “Fotoğraflar çok samimiydi, birinci günlerde de yalanlamadınız siz de. Sanki aşka dönüşecekken son anda vaz mı geçildi, yoksa uyuşmazlık mı oldu?” sorusuna da cevap verdi.

Ünlü müzikçi, “Evet bende bir anormallik olduğu kesin fakat sizin dediğiniz üzere oldu, uyuşamadık. Ben başınıza belayım beni yalnız görmeye alışın deyip yarın yeniden öbür fotoğraflarım çıkıyormuş, bu sefer kaçarım giderim buradan” diyerek, kahkaha attı.

“YÜZÜĞÜ KENDİM ALDIM”

Avşar’ın parmağındaki yüzüğün sorulması üzerine “Yok ben kendim aldım, ben her şeyi tek başıma ve yalnız yapmaya alıştığım için kendim aldım” diye konuştu.

Muhabirlerin “Belki bir gün bir tektaşı ile gelir karşınıza” kelamları sonrası Avşar, “Var esasen tek taşım, ne yapayım. Hiç oralarda değilim, alsa ne olacak? Takıyorsun parmağında çıkarıyorsun geri takıyorsun, ne oluyor? Değerli olan memnunluk. Ben artık başlarmışım nutuğa, memnun olunsun yeter” diyerek, konutunun yolunu tuttu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hülya Avşar’dan ‘Cemal Güzelci’ açıklaması için yorumda bulun

    Hülya Avşar’dan ‘Cemal Güzelci’ açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hülya Avşar’dan ‘Cemal Güzelci’ açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.