İbrahim Tatlıses, Boğaz’da ikinci kere bayan hayranlarıyla buluştu

13 yıl ortadan sonra Bayanlar Matinesi konsepti ile Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan İbrahim Tatlıses’i ikinci gününde de bayan hayranları yalnız bırakmadı. Konser başlamadan kapıda uzun kuyruklar oluşturan sevenleri, salonu tıklım tıklım doldurdu.

HÜLYA AVŞAR’IN TATLISES VEFASI

İmparator’un ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’, ‘Haydi Söyle’, ‘Bebeğim’ üzere klasikleriyle unutulmaz bir geceye imza attığı konserinde, ‘Hülya’ müziğini sevenleriyle birlikte söyledi. Müziğini bitirdikten sonra “Hülya beni haftada beş gün arıyor. ‘Aramasana bıktım’ diyorum. ‘Dostum değil misin, ararım’ diyor. Hülya böyledir, Hülya candır, Hülya tektir, Hülya yardır, Hülya değerdir” kelamlarıyla, yakın dostu Hülya Avşar’ın vefakârlığını sevenleriyle paylaştı.

ELİF ADA, BABASINI HAYRAN HAYRAN İZLEDİ

İbrahim Tatlıses’i, Bayanlar Matinesi konser serisinin ikinci gününde eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada da yalnız bırakmadı. Babasını en önden hayran hayran izleyen Elif Ada, Tatlıses’in kendisini sahneye çağırması üzerine utandı. İmparator’un, kızını ikna etmek için “Gel para vereceğim gel. 100 lira vereceğim, 200… 300… Yok mu artıran?” kelamları salonu kahkahaya boğdu.

İMPARATOR SEYİRCİSİYLE AYAKTA

İmparator, 13 yıl ortadan sonra Bayanlar Matinesi konseptiyle sahne aldığı ikinci gecede bayan hayranlarıyla bol bol sohbet ederek, hasret giderdi. O anlarda bir bayan hayranının, Tatlıses’e yaklaşarak şimdi beş yaşındayken Çakıl Gazinosu’nda birlikte çektirdikleri fotoğrafı göstermesi üzerine İmparator yıllar öncesine gitti.

İbrahim Tatlıses, yaklaşık üç saat kaldığı sahnesinde hayran bıraktığı canlı performansıyla ve müziklerinin neredeyse tamamını ayakta söyleyerek Kuruçeşme Açıkhava’ya imzasını attı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İbrahim Tatlıses, Boğaz’da ikinci kere bayan hayranlarıyla buluştu için yorumda bulun

    İbrahim Tatlıses, Boğaz’da ikinci kere bayan hayranlarıyla buluştu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İbrahim Tatlıses, Boğaz’da ikinci kere bayan hayranlarıyla buluştu için ilk yorumu yapabilirsin.