İddaa’da günün en çok oynanan maçları

Borussia Dortmund – Rangers : Maç Sonucu 1
İddaa programının UEFA Avrupa Ligi bülteninde günün öne çıkan Borussia Dortmund – Bayern Münih çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %34’ü müsabakada mesken sahibi grubun kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Efe Uysal’ın İddiası:
Haaland yok lakin Dortmund o olsun olmasın gol atıyor. Son 19 resmi maçını boş geçmedi. Bunların 14’ünde en az 2 gol attı. Dortmund Avrupa’da her vakit vites arttırır. Farklı kazanmasını bekliyorum. Rangers Avrupa’da biraz kura talihi ile ilerledi. Bu tipten ileri gidemez

Barcelona – Napoli: Maç Sonucu 1

İddaa programının UEFA Avrupa Ligi bülteninde günün öne çıkan maçı Barcelona – Napoli gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %20’si müsabakada konut sahibi grubun kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Ozan Gür’ün Kestirimi:

Öncelikle iki ekibin bu düzeyde karşılaşacak olması maçın değerini arttırıyor. Barcelona’nın geriye giden ivmesiyle birlikte Napoli’nin çeşit bahtının arttığından bahsedebiliriz. Spaletti ile birlikte belli bir düzeyin üzerine çıkabilen bir Napoli var. Kadro ahenginin yanında savunma disiplini de konuk grup için değerli bir avantaj. Geçiş oyunundaki aktiflikle bir arada Napoli’nin İspanya’dan avantajlı skorla dönmesi şaşırtmayacak. Taraf bahsinde Napoli tarafında ikili talih tercihini kullanmayı mantıklı buluyorum.

Atalanta – Olympiakos: Maç Sonucu 1

İddaa programının UEFA Avrupa Ligi bülteninde günün öne çıkan maçı Atalanta – Olympiakos çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %40’ı müsabakada Atalanta’nın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Kerim Can Özdal’ın Kestirimi:

Atalanta tam 5 resmi maçtır kazanamıyor. Bu performanslarına pek alışık değiliz. Bu gidişatı sonlandırmak ismine Avrupa Ligi maçı değerli bir fırsat. Her ne kadar formda olsa da Olympiakos’un takım kalitesi, Atalanta’nın gerisinde. İtalyan temsilcisi, çeşidin birinci ayağında, galibiyete muhtaçlığı olduğu bu periyotta kazanmayı başarır.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İddaa’da günün en çok oynanan maçları için yorumda bulun

    İddaa’da günün en çok oynanan maçları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İddaa’da günün en çok oynanan maçları için ilk yorumu yapabilirsin.