İddaa’da günün en çok oynanan maçları

Başakşehir-Fatih Karagümrük: Maç Sonucu 1
İddaa programının Türkiye Harika Lig bülteninde günün öne çıkan maçı Başakşehir-Fatih Karagümrük gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %79’u müsabakada mesken sahibi grubun kazanacağını düşünüyor.
Misli.com Yorumcusu Efe Uysal’ın Tercihi
Başakşehir o kadar eksiğe karşın ligin en flaş takımı Konya’yı geriden gelip yendi. Artık tam ekip galibiyet serisine devam etmesini bekleyebiliriz. Karagümrük güzel gayret eden ve bileği güç bükülen bir kadro ancak şu an Başakşehir’in önünde duracak kadro fazla yok.
Sivasspor-Beşiktaş: Maç Sonucu 2
İddaa programının Türkiye Harika Lig bülteninde günün öne çıkan maçı Sivasspor-Beşiktaş çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %24’ü müsabakada konuk grubun kazanacağını düşünüyor.
Misli.com Yorumcusu Caner İşbeğendiren’in Tercihi
Futbolda coğrafya faktörünü mutlaka göz gerisi etmemek gerek. Sivasspor’un da yıllardır alameti farikası bu! Sivasspor, 2016’dan bu yana Aralık-Ocak-Şubat döneminde iç alanda oynadığı 32 maçta 19 galibiyet, 12 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşadı! Bilhassa bu düzeylerde iklim şartlarının maça direkt sirayet ettiği gerçeği böylelikle istatistikle de doğrulanıyor. Beşiktaş’ın bu dönem deplasman sorunu bilinen bir gerçek. Soğuk Sivas ayazı, konut sahibi takıma değerli bir avantaj da sağlıyor.
Manchester United-Watford: Maç Sonucu 1
İddaa programının İngiltere Premier Lig bülteninde günün öne çıkan maçı Manchester United-Watford uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %46’sıkarşılaşmada konut sahibi grubun kazancağını düşünüyor.
Misli.com Yorumcusu Ali Naci Küçük’ün Tercihi
Manchester United, 4.’lük koltuğuna oturmayı başardı. Evvel Brighton akabinde Leeds United’ı mağlup eden Manu, Şampiyonlar Ligi’ne iştirak vizesi ismine birinci 4 gayesi bulunan bir grup. Takipçilerinin epeyce fazla olduğu Manu’nun, bu potanın dışında kalmamak ismine yanılgı yapmayacağını düşünüyorum. Konut sahibi kazanır diyorum.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İddaa’da günün en çok oynanan maçları için yorumda bulun

    İddaa’da günün en çok oynanan maçları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İddaa’da günün en çok oynanan maçları için ilk yorumu yapabilirsin.