İhanet argümanları sonrası İrem Derici’den Cem Belevi’ye olay gönderme!

Ünlü müzikçi İrem Derici’nin, yaz aylarında meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açtığı argüman edilmişti. Mevzuyla alakalı bir açıklama yapmayan ikili, birkaç ay sonra bağını noktalama kararı almıştı. İkili, birbirlerini toplumsal medya hesaplarından silmişti.

“ÇOK ÜZÜCÜ ALDATILDIM”

Bu yaşananların akabinde ‘İbo Show Yılbaşı Özel’e konuk olan İrem Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Müzikçi, “3-4 ay evvel çok kötü aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” sözlerini kullanmıştı.

Cem Belevi ise, İrem Derici’nin ‘aldatılma’ açıklaması üzerine, “Özel hayatımla ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle, gücümle zati ilgileniyorum. Bu türlü şeyleri konuşmayı sevmiyorum” demişti.

96 ADET GÜL GÖNDERDİ

Akabinde Belevi, ayrılıklarının 96’ncı gününde Derici’ye, 96 gül göndermişti. Güzel müzikçi, mevzuyla ilgili; “Böyle bir olayı yalanlamıyorum, barışmış olabiliriz. İrem dünya tatlısı birisi. En hoş gülleri hak ediyor bu işler kısmet barışmış olabiliriz” demişti. Belevi’nin bu atağının akabinde ikili, münasebetlerine ikinci bir talih vermişti.

Barışma sonrası Hollanda’da aşk tazeleyen ünlü çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmıştı. İkili, Amsterdam tatilinden dönüşte ayrılmıştı. Kentte aşk fotoğrafları paylaşan müzikçi çiftin ayrılık sebebinin ise kaybolan valiz olduğu ortaya çıkmıştı.

Derici’nin, İstanbul Havalimanı’nda valizinin oburu tarafından alındığını fark edince, argo sözler kullandığı sav edilmişti. Müzikçi, sevgilisinin ihtarlarına karşın sakinleşmeyince, ikili ortasında gerginlik başladığı öğrenilmişti. Derici, havalimanında ayrıldığı sevgilisini Instagram hesabından engelleyip, daha evvel paylaştığı fotoğrafları silmişti. Belevi de kız arkadaşının atılımına karşılık, toplumsal medya hesaplarından kareleri yayından kaldırmıştı.

YENİDEN İHANET

Tüm bu yaşananlar sonrasında ortalarını düzelten İrem Derici ile Cem Belevi’den makus haber geldi. Alakaları bir dargın bir barışık giden çift yeniden ihanet nedeniyle ayrıldı. Teze nazaran; popçu Cem Belevi, İrem Derici’yi model Nergis Nesrullayeva aldattı.

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

İrem Derici, basına yansıyan haberlerin akabinde Instagram hesabından Cem Belevi’ye gönderme yaptı. Ünlü müzikçi, paylaşımında şu tabirleri kullandı:

Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. İyi konser dilenmeler.

35 yaşındaki İrem Derici’nin paylaşımının akabinde 34 yaşındaki Belevi’den rastgele bir açıklama gelmedi.

“EVLENMEYECEĞİM ULAN”

Öte yandan altı yıl evvel radyocu İstek Esendemir’den boşanan Derici, “İkinci evliliği yapacak mısınız?” sorusuna, “Evlenmeyeceğim ulan. Köpek üzere çalışıp, prensesler üzere yaşıyorum. Çoluk çocuk istemiyorum. Köpeğime bile sıkıntı bakıyorum. 35 yaşındayım, gezmek istiyorum, görmek istiyorum. Bak Merve (Özbey) ikinci çocuğu yapıyor. Ben onlara agu cugu yapıyorum uzaktan, yetiyor” yanıtını vermişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İhanet argümanları sonrası İrem Derici’den Cem Belevi’ye olay gönderme! için yorumda bulun

    İhanet argümanları sonrası İrem Derici’den Cem Belevi’ye olay gönderme! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İhanet argümanları sonrası İrem Derici’den Cem Belevi’ye olay gönderme! için ilk yorumu yapabilirsin.