İki yıldır aşk yaşayan Camila Cabello ile Shawn Mendes yollarını ayırdı

Camila Cabello-Shawn Mendes çiftinden beklenmedik bir haber geldi. İkili, aldıkları ayrılık kararıyla hayranlarını şaşırttı. Cabello ile Mendes, Instagram hesaplarından ortak bir açıklama yayınladı.

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan müzisyen çift, paylaşımlarında, “Romantik ilgimizi bitirmeye karar verdik lakin insan olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü” sözlerine yer verdi.

“BİRBİRİMİZİN EN ÂLÂ ARKADAŞI OLACAĞIZ”

Bağlarına, birbirlerinin en güzel arkadaşı olarak başladıklarını belirten Cabello ve Mendes, bundan sonra da âlâ arkadaş olmaya devam edeceklerini lisana getirdi. İkili, bağlantıları sırasında kendilerine gösterilen takviye nedeniyle de sevenlerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

“AŞKIMIZ TROLLERE YENİLMEDİ” DEMİŞTİ

İnternetteki kullanıcıların olumsuz yorumları nedeniyle güç günler geçiren çift, geçtiğimiz hafta terapiye giderek, bu sorunu aştıklarını söz etmişti. Bağlantısıyla ilgili de açıklama yapan ünlü müzikçi, “Sırrımız birbirimize şeffaf olmak” demişti.

SEVGİLİSİNİN AYAĞINI ÖPTÜ

Öte yandan Shawn Mendes, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde değişik bir paylaşımda bulunmuştu. Yayınladığı fotoğrafta Cabello’nun ayağını öptüğü görülen Mendes, “Çünkü seni seviyorum” tabirlerini kullanmıştı.

“REDDEDİLME KORKUSU YAŞADIM”

Pandemi devrini Camila Cabello ile birlikte geçiren Mendes, Access Hollywood’a samimi açıklamalarda bulunmuştu. Kanadalı müzikçi, Cabello’ya onu sevdiğini söyleyebilmek için beş yıl beklediğini açıklamıştı.

Shawn Mendes, “Sevdiğiniz bayana bunu söylemek çok fazla cüret gerektiriyor. Tam 5 yıl boyunca onun beni reddedeceği korkusunu yaşadım.” demişti. Müzikçi, bu kadar uzun müddet beklemesinin nedenini ise Cabello tarafından reddedilme korkusu olduğunu belirtmişti.

MÜZİKLERİNİ ONA YAZMIŞ

23 yaşındaki ünlü isim, bir televizyon kanalı için hazırladığı belgeselde de yazdığı bütün müziklerin kendisinden bir yaş büyük sevgilisi Camila Cabello için olduğunu söylemişti.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA / SPSLASH NEWS / INSTAGRAM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İki yıldır aşk yaşayan Camila Cabello ile Shawn Mendes yollarını ayırdı için yorumda bulun

    İki yıldır aşk yaşayan Camila Cabello ile Shawn Mendes yollarını ayırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İki yıldır aşk yaşayan Camila Cabello ile Shawn Mendes yollarını ayırdı için ilk yorumu yapabilirsin.