İkinci sefer gebe olan Merve Özbey’den kızının doğum gününde manalı armağan

Ünlü müzikçi Merve Özbey Koçak, Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı Kabala Mahallesi’nde bulunan 100’üncü Yıl birinci ve ortaokulunda 26 Şubat’ta doğan kızı Elif Özüm Koçak anısına içerisinde 130 adet müzik aletinin bulunduğu bir müzik atölyesi yaptırdı.

Yeni bir ortam ve yeni bir sınıf açıldığını söyleyen müzik öğretmeni Pelin Mavlay şunları söyledi; “İlk geldiğimde alışılmış hiçbir şeyimiz yoktu. Sınıflarda ders yapıyorduk. Bir müzik öğretmeni için en büyük baht müzik atölyesinin olması ve bu müzik atölyesini biz hayallerimiz üzere yaptık.”

“Bütün dekorları enstrümanları çocukların çalabileceği biçimde dizayn ettik. Onların seviyesine nazaran seçmeye çalıştık ve sonuç olarak mükemmel bir sınıf çıktı ortaya. Öğrencilerimiz ile buradayız. Çok memnunuz. Öncelikle Merve Özbey’e teşekkür ediyoruz. Müdürlerimize öğretmenlerimize ve öğrencilerimize emekleri için herkese sonsuz teşekkürler.”

Merve Özbey, Şubat 2020’de Kenan Koçak ile nikah masasına oturmuştu. 33 yaşındaki müzikçi, geçtiğimiz yıl şubat ayında birinci çocuğu Elif Özüm’ü kucağına almıştı.

“AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN HOŞ KIZIM”

Toplumsal medya hesabından kızının doğum gününü kutlayan Merve Özbey, paylaşımında şu sözleri kullandı: “Evladım… pamuk kalpli, gözlerinin içi gülen kızım benim… Her an, her saniye şartsız koşulsuz buradayım. Ayağına taş gelmesin… bizi seçtiğin için sana sonsuz minnettarım… Her gün seninle öğrenmek büyümek büyük mutluluk…. Annem… kalbimin içi! Seni çok seviyorum, seviyoruz…( olur da bir gün okursan diye buraya not düşüyorum) uygun ki doğmuşsun hoş emanetim benim… ömrün uzun, yolun bahtın açık olsun…”

Hürrriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine nazaran; Özbey’in yine gebe olduğu öğrenildi. İkinci defa anne olmaya hazırlanan müzikçi, hamileliğinin şimdi başında.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İkinci sefer gebe olan Merve Özbey’den kızının doğum gününde manalı armağan için yorumda bulun

    İkinci sefer gebe olan Merve Özbey’den kızının doğum gününde manalı armağan için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkinci sefer gebe olan Merve Özbey’den kızının doğum gününde manalı armağan için ilk yorumu yapabilirsin.