İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Kızlarım en büyük motivasyonum

Son olarak ‘Doya Doya Moda’ isimli programda heyet üyeliği yapan Seray Sever, şimdilerde hamilelik heyecanı yaşıyor. Bir müddettir Bodrum’da yaşayan ünlü sunucu, geçtiğimiz aylarda gebe olduğunu duyurmuştu.

“Çok uzun vakittir anne olmak için emek verdim. Çok heyecanlıyız” sözlerini kullanan Seray Sever, hayatının en hoş günlerini yaşarken babası Tamer Sever’in acı haberiyle sarsıldı. Oyuncunun Bodrum’da yaşayan babası Tamer Sever (74), koronavirüs nedeniyle hayatını yitirdi.

Seray Sever’in en güç günü!“Ateş düştüğü yeri yakıyor”Haberi Görüntüle

Sıkıntı günler geçiren Seray Sever, babasının akabinde bugün toplumsal medya hesabında duygusal bir paylaşımda bulundu. Karnı burnunda pozlarını Instagram hesabında yayınlayan Sever, hislerini paylaştı.

Ünlü isim, gönderisinde; “Zaman süratle akıp geçiyor… Yaşadığımız boyut tam bir dualite; doğum, vefat, sevinç, ıstırap, kahkaha, ağlama, saymakla bitmez. İnsanoğlu bu iniş çıkışlarla, hem hiç ölmeyecekmiş üzere doyasıya yaşamak hem de yarın ölecekmiş üzere farkındalık geliştirmek durumunda. Her aldığımız nefes şükür sebebi. Her an çok değerli, bilhassa sevdiklerimizle paylaştığımız. Çok şanslıyım bu türlü bir babanın evladı olduğum için, öbür taraftan çok acı çekiyorum bu kadar yüksekten düştüğüm için…” dedi.

Sever, kelamlarına; “Yine de Onun istediği ve beklediği formda yoluma devam edeceğim. Dimdik ve güçlü yaşama sarılarak, anıları yaşatarak ve beklentilerini karşılayarak canım babam. Kızlarımız en büyük motivasyonum. Allah’ım onları lütfuyla, çarçabuk, sıhhatle ve güzeliyle kucağımıza almayı nasip etsin en büyük duam. Anne olmak isteyen her bayan için tecrübelerimi ve yolumu bir bir paylaşacağım. Biz elimizden geleni yapalım ve gerisini Rabbime bırakalım” diye devam etti.

10 yaş küçük eşini paylaştı!“Yerim kapılmış”Haberi Görüntüle

“Ben son aylarda insanoğlunun ne kadar aciz olduğunu kendi yaşadıklarımla anladım” diyen ünlü isim, “İnsan acılarla büyüyor, evriliyor. Her şeye farklı bir perspektiften bakabilmek, inançlı olmak, kozmosta her şeyin güç olduğu şuurunda olmak ve hiç bir şeyin kaybolmadığını idrak edebilmek dayanma gücü veriyor. Akıştayım, tevekküldeyim ve canım babam içimde yaşıyor, en inançlı yerde” tabirlerini kullandı.

49 yaşındaki ünlü ismin paylaşımına binlerce beğeni ve takviye yorumu geldi.

“KIYAFETLERİ BİLE HAZIRDI”
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da babası Tamer Sever’in hastanedeki son imajını paylaşan Sever, “Bugün Berat Kandili. Biricik aşkım, can yoldaşım, en âlâ dostum canımın içi babacığımı Hakk’ın rahmetine uğurlayışımızın 9. Günü… Bu paylaşımı yapmak benim için çok güç… Zira bir türlü yüreğimi toplayamıyorum. İnanamıyorum. Nefes alamıyorum. Çok güç süreçlerden geçtik, çok çabaladık… Canım babamın nefesi bile kâfi Allah’ım dedim. Takdir-i ilahi, insan o kadar aciz ki vefat karşısında… Kelamın bittiği yer… Lakin çok derin inanç, yaşananlara farklı bir perdeden bakma ve tevekkül çıkış yolu sanırım. Ruh ölümsüz ve bu dünyadan haklarını helal ederek geçiş yapanlar huzurlu biliyorum, tekrar de ateş düştüğü yeri yakıyor .O acı tarifsiz” demişti.

Hamilelik sürecini anlattı! “Bodrum’da kendimi meskene kapattım”Haberi Görüntüle

Ünlü isim, kelamlarına; “Üstüne gelen hasret ve çaresizlik çok yakıcı. Tam babam birinci kere dede olacak, torunlarını kucaklayacak sevinci yaşarken her şey boğazıma düğümleniyor. En derin acı ve en büyük mucize kol kola. Doğum ve mevt iç içe. Babam benim daima güçlü olmamı istedi, beni de o denli yetiştirdi. Her vakit tecrübe alanıma müsaade verirken, bana hiç hissettirmeden kol kanat gerdi. Bir dediğimi iki etmedi. Daima derin anlayış ,hep ardımdaki dağ, başımdaki el, içimdeki güç oldu. Daima şükrettim varlığına ve babasının kızı olmaya. Allah milyon sefer razı olsun en kıymetlimden. Biliyorum ki evlatlarıyla gurur duyuyor, hakkı helal. Hem de kardeşim ve eşim dahil 3 evladı var. Son haftasında herkesle helalleşti, hepimizi birbirimize emanet etti. Doğal bunları daima fark ettirmeden yaptı zira hastaneden çıkacağına inanıyordu, kıyafetleri bile hazırdı fakat olmadı…” diye devam etmişti.

“BİR GÜN KAVUŞACAĞIZ”
“Şu an biliyorum ki yanımızda, bizi görüyor, koruyor ve gönlümüze ferahlık veriyor. Güçlü olmamızı istiyor. Prenseslerini bekliyor ve yaşama sevincini kucaklamamızı istiyor” diyen Sever, “Kızlarım ve babamın ruhunun memnun olması için güçlü olacağım Allah’ımın müsaadesiyle. Canım ailem, hoş dostlarım daima yanımdalar. Babam daima listeler halinde her şeyi düzenler, onun dünyadaki eli ayağı olarak tertibini el birliğiyle devam ettireceğiz. Ve bir gün kavuşacağız. Bu mübarek Kandil günü Rabbim dualarımızı kabul etsin, sıkıntılılara deva, hastalara acil şifalar versin. Her dileğimizi lütfuyla, çarçabuk , güzeliyle gerçekleştirsin. Bilerek bilmeyerek işlediğimiz tüm günahları affetsin. Kandilimiz mübarek, dualarımız kabul olsun. Dostlar sağ olsun” sözlerini kullandı.

Sever’den aşk dolu paylaşım“Aşkım, parıltım, ışığım, ruh eşim uygun ki sen”Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Kızlarım en büyük motivasyonum için yorumda bulun

    İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Kızlarım en büyük motivasyonum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Kızlarım en büyük motivasyonum için ilk yorumu yapabilirsin.